Kedi sahiplendikten sonra ne yapılmalı?

• Konuyu başlatan Zel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 81
  • Görüntüleme 5B
Günaydın, yavrumuz düşündüğüm gibi çok küçük değil. Bir aylık var, bütün vücudunu görebileceğimiz uzak bir açıdan çekerseniz çok daha iyi olur. Maşallah çok tatlı, muhtemelen erkek. Benim link ise "Buyurun" yazan kelimeye gömmüştüm. Ona tıklarsanız sayfaya atıyor zaten.
Yok, gördüm o linki fakat tıkladığımda garip bir uyarı çıktı.
Kendisini de benim için öp. Güle güle büyümesi dileğiyle.
Teşekkür ederiz 😄, öperim.

Yok, gördüm o linki fakat tıkladığımda garip bir uyarı çıktı.
Şöyle bırakayım o zaman linki.

Yavrumuz ne durumda? Nasılsınız?

Şöyle bırakayım o zaman linki.

Yavrumuz ne durumda? Nasılsınız?
Şuan çok iyi durumda, veterinere götürdük. Bugün pire gördük o yüzden endişelendik ama sanırım endişelenecek bir durum yok 🙂

@LOTR Manyağı Size işim düştü hocam. Bugün pire ilacı yaptı veterinerimiz, iç ve dış parazit aşılarını hafta içi yapacağını söyledi. Bayağı bi pire döktü, ve maalesef ki rektum bölgesinden parazit geliyor. Veterinlerin neden yapmadığını bilmiyorum.

@LOTR Manyağı Size işim düştü hocam. Bugün pire ilacı yaptı veterinerimiz, iç ve dış parazit aşılarını hafta içi yapacağını söyledi. Bayağı bir pire döktü, ve maalesef ki rektum bölgesinden parazit geliyor. Veterinerlerin neden yapmadığını bilmiyorum.
Pire dökülmesi normal hocam. Sokak kedisi neticede dert etmeyin. İlacın etki etmesi ve tüm vücuda sirayet etmesi için beklemiştir. Çünkü yapılacak dış parazit aşısı da benzer bir işlem. Aşı için beklemenizi söylemişse vardır bir bildiği. Bu arada sizden sonra bir rehber yazdım. İmzamda konusu var. Ayrıntılı olarak belirttim her şeyi. Göz atmanızda fayda var.

Pire dökülmesi normal hocam. Sokak kedisi neticede dert etmeyin. İlacın etki etmesi ve tüm vücuda sirayet etmesi için beklemiştir. Çünkü yapılacak dış parazit aşısı da benzer bir işlem. Aşı için beklemenizi söylemişse vardır bir bildiği. Bu arada sizden sonra bir rehber yazdım. İmzamda konusu var. Ayrıntılı olarak belirttim her şeyi. Göz atmanızda fayda var.
Tabii ki okumayı seviyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı