Kedi sahiplendikten sonra ne yapılmalı?

• Konuyu başlatan Zel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 81
  • Görüntüleme 5B
Hocam nasılsınız? Bir sıkıntı yoktur inşallah.
Hocam çok iyiyiz teşekkürler. Pireleri neredeyse hiç kalmadı. Sadece bazen parazit oluyor. Onuda bugün inşallah yaptıracağız. Siz nasılsınız ?

Dosya Ekleri

• 20211017_135006.jpg
    20211017_135006.jpg
    175 KB · Görüntüleme: 45
Teşekkür ederim, bizler de iyiyiz. Mama konusunu nasıl hallettiniz? Kuru mama yiyebiliyor mu?
Evet kuru mama yiyiyebiliyor. Tuvalet konusunda da hiç bir sıkıntı olmadı. 1. günden beri kedi kumuna alıştı. Bugün aşılarını yaptık, tırnaklarını kestik. Pire zaten hiç dökülmüyor. Bakalım paraziti de halledersek çok güzel olacak.

Evet kuru mama yiyebiliyor. Tuvalet konusunda da hiç bir sıkıntı olmadı. 1. günden beri kedi kumuna alıştı. Bugün aşılarını yaptık, tırnaklarını kestik. Pire zaten hiç dökülmüyor. Bakalım paraziti de halledersek çok güzel olacak.
Hiç merak etmeyin halledilmeyecek bir durum değil. Kumuna da zaten çabuk alışır dediğim gibi olmuş. Mama konusunda da ölçülü ve düzenli zamanlarda veriyorsanız hiçbir sıkıntınız yok demektir. Her şey yolunda.

Hiç merak etmeyin halledilmeyecek bir durum değil. Kumuna da zaten çabuk alışır dediğim gibi olmuş. Mama konusunda da ölçülü ve düzenli zamanlarda veriyorsanız hiçbir sıkıntınız yok demektir. Her şey yolunda.
Evet geldiğinden beri iştahı yerinde. Ve şuan eski halinden daha bambaşka bir şeye dönüştü. Maalesef geldiğinde kemikleri gözüküyordu bariz bir şekilde şuan çok daha iyi ve kilo da aldı.

Evet geldiğinden beri iştahı yerinde. Ve şuan eski halinden daha bambaşka bir şeye dönüştü. Maalesef geldiğinde kemikleri gözüküyordu bariz bir şekilde şuan çok daha iyi ve kilo da aldı.
Çok sevindim gerçekten. Arada fotoğraf atın bize, görelim halini. Bu arada ben erkek demiştim öyle görünüyordu fotoğraftan. Cinsiyetini öğrendiniz mi? Adı ne?

Çok sevindim gerçekten. Arada fotoğraf atın bize, görelim halini. Bu arada ben erkek demiştim öyle görünüyordu fotoğraftan. Cinsiyetini öğrendiniz mi? Adı ne?
Sanırım erkek, veterinler 5 aylık dedi ama tam cinsiyeti belli değilmiş. Adını daha koymadık.

Dosya Ekleri

• IMG-20211021-WA0000.jpg
    IMG-20211021-WA0000.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 35
Sanırım erkek, veteriner 5 aylık dedi ama tam cinsiyeti belli değilmiş. Adını daha koymadık.
Kimmiş o veteriner bir daha gitmeyin oraya.🤣 🤣 🤣 Cinsiyeti belli değilmiş olur mu yahu? Ayrıca 5 aylık da değil bu yavrucak. En fazla 3 buçuk, 4 bile yok. Adını da koyun, adıyla seslenin ki alışsın. Cinsiyet olayına gelince, ayıptır söylemesi arkadan bakınca testisleri belli oluyorsa erkektir 🤣 Ama tipinden belli zaten, ben ilk fotoğrafı görünce demiştim erkek bu diye.

Kimmiş o veteriner bir daha gitmeyin oraya.🤣 🤣 🤣 Cinsiyeti belli değilmiş olur mu yahu? Ayrıca 5 aylık da değil bu yavrucak. En fazla 3 buçuk, 4 bile yok. Adını da koyun, adıyla seslenin ki alışsın. Cinsiyet olayına gelince, ayıptır söylemesi arkadan bakınca testisleri belli oluyorsa erkektir 🤣 Ama tipinden belli zaten, ben ilk fotoğrafı görünce demiştim erkek bu diye.
Aynen hocam bencede erkek 🤣. 5 aylık dedi bizde şaşırdık. Adınıda güzel bir şey yapalım diyoruzda bulamıyoruz ya.

Geri
Yukarı