Kedi sahiplendikten sonra ne yapılmalı?

yetiskin

Decapat
Daha fazla  
Selam. Arkadaşlar kedi sahiplendim. İlk deneyimim. Cinsini bile bilmiyorum, sokağa atılmıştı. Yarın veterinere götüreceğim. Yapılması gereken aşılar nelerdir? Ve ekstra mama, oyuncak vs öneriniz nedir? Layık olduğu şekilde kaliteli bir yaşam sürmesini istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-05-31 at 22.04.35.jpeg
    WhatsApp Image 2022-05-31 at 22.04.35.jpeg
    243 KB · Görüntüleme: 103
  • WhatsApp Image 2022-05-31 at 22.04.47.jpeg
    WhatsApp Image 2022-05-31 at 22.04.47.jpeg
    325,8 KB · Görüntüleme: 104
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Arkadaşlar kedi sahiplendim. İlk deneyimim. Cinsini bile bilmiyorum, sokağa atılmıştı. Yarın veterinere götüreceğim. Yapılması gereken aşılar nelerdir? Ve ekstra mama, oyuncak vs öneriniz nedir? Layık olduğu şekilde kaliteli bir yaşam sürmesini istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Böyle kediyi atacak kadar da vicdansız varsa yazıklar olsun... Bol bol ilgilenin.

Pencerelere sineklik gibi koruma yerleştirin, malt almayı unutmayın.
Ayrıca sorun benim kedimde mi bilmiyorum ama oyuncak aldıktan 1 gün sonra sıkılıp kenera atıyor.
Bu yüzden kendim oyuncak yapmaya başladım.

Pencerelere sineklik gibi koruma yerleştirin, malt almayı unutmayın.
Ayrıca sorun benim kedimde mi bilmiyorum ama oyuncak aldıktan 1 gün sonra sıkılıp kenera atıyor.
Bu yüzden kendim oyuncak yapmaya başladım.
Benim kedimde de var. Daha doğal gözüken şeylerden hiç sıkılmıyorlar.

İlk yapacağın şey veterinere götürmek olmalı ve eğer birinci kat değilsen pencereye sineklik veya kedinin camdan düşmesini engellemek için bir şey yapmanı öneririm ileride daha kötü olaylarla karşılaşmamak için. Buradaki blog'da aradığın çoğu şeyi bulabilirsin.

İlk yapacağın şey veterinere götürmek olmalı ve eğer birinci kat değilsen pencereye sineklik veya kedinin camdan düşmesini engellemek için bir şey yapmanı öneririm ileride daha kötü olaylarla karşılaşmamak için. Buradaki blog'da aradığın çoğu şeyi bulabilirsin.
Teşekkür ederim, zemin katta oturuyorum. Takribi 2.5 metre balkon. Sabah ilk iş veterinere gitmek olacak. Kendisi tam bir oyunbaz. Bahaneyle kilo veririz. :)

Geri
Yukarı