Kedi sevme terapisi

Arkadaşın 3-4 mesajını okudum yetti hocam, boş verin. Kedileri para ve zaman kaybı olarak görüyor, evindeki kediyi kısırlaştırdığın zaman kedilerin nasıl üreyeceklerini sormuş (ha ha ha) ve bir kediyi sahiplenince onu "habitatından" koparıyormuşuz(ha ha ha). Ben kendimi yorup cevap vermem bile. Siz de uğraşmayın.
Sağolun hocam.

Geçmiyor hangi şehirdesiniz ?

1 kilo mama 10 L kum.
nası geçmiyor? ayrıca benim eski kedim 1 haftada 1 kilo mama yiyordu. Kedi kumu 30 tl kilo mama da 50-60 diyelim ama 1 kilo yediğini hiç sanmıyorum. Oyuncağıydı falan her türlü 200 bulur aylık kedi. Karşılığında ne veriyor hiç. her dışarı çıktığımda paket mama alıp sokak kedilerini beslemek daha mantıklı.

nası geçmiyor? ayrıca benim eski kedim 1 haftada 1 kilo mama yiyordu. Kedi kumu 30 tl kilo mama da 50-60 diyelim ama 1 kilo yediğini hiç sanmıyorum. Oyuncağıydı falan her türlü 200 bulur aylık kedi. Karşılığında ne veriyor hiç. her dışarı çıktığımda paket mama alıp sokak kedilerini beslemek daha mantıklı.
Karşılığında ne veriyor hiç ne ya :D Sahiplendiğimiz hayvandan karşılık olarak ne bekliyoruz ki?

Nasıl geçmiyor? Ayrıca benim eski kedim 1 haftada 1 kilo mama yiyordu. Kedi kumu 30 TL kilo mama da 50-60 diyelim ama 1 kilo yediğini hiç sanmıyorum. Oyuncağıydı falan her türlü 200 bulur aylık kedi. Karşılığında ne veriyor hiç. Her dışarı çıktığımda paket mama alıp sokak kedilerini beslemek daha mantıklı.

Karşılığında ne veriyor hiç ne ya? Siz hayvan sahiplenmeyin arkadaşım, hayvana yazık vallahi böyle kötü bir sahiple yaşamasın ya.

İğrendirdiniz beni gerçekten.
Arkadaş garfield ile yaşıyor herhalde. "Adam olamadıktan sonra paran olsa ne olur ?" diyenleri çok iyi anladım şu anda. 3 ay önce kedi sahiplendim. Oyun oynuyoruz, dışarıya çıkıyoruz. Arada babama saldırtıyorum falan çok eğlenceli oluyor. Hep sarılasım geliyor, yatarken ya da ödül maması verirken o kadar tatlı ki... Benim için varlığı yeter. Şunlardan uzak bize yakın olsunlar valla.

Arkadaş garfield ile yaşıyor herhalde. "adam olamadıktan sonra paran olsa ne olur?" diyenleri çok iyi anladım şu anda. 3 ay önce kedi sahiplendim. Oyun oynuyoruz, dışarıya çıkıyoruz. Arada babama saldırtıyorum falan çok eğlenceli oluyor. Hep sarılasım geliyor, yatarken ya da ödül maması verirken o kadar tatlı ki... Benim için varlığı yeter. Şunlardan uzak bize yakın olsunlar vallahi.

Sonuna kadar katılıyorum size, ama hocam her akşam ödül maması olarak yaş vermenizi önermem. Sağlıksız olur, haftada 1 2 kere verseniz yeterli olacaktır.

Bu konu yeniden gündeme geldiğine göre tüm kedi severlere bu belgeseli öneririm. Bol bol kedi görmenizin yanı sıra yeni bir şeyler öğrenebilirsiniz. Ben şahsen çok beğendim.

Bu konu yeniden gündeme geldiğine göre tüm kedi severlere bu belgeseli öneririm. Bol bol kedi görmenizin yanı sıra yeni bir şeyler öğrenebilirsiniz. Ben şahsen çok beğendim.

Teşekkürler, bakacağım.

Geri
Yukarı