Kedi sevme terapisi

Iki dakika seveceğim diye yok aşısı, yok yemeği, yok kılı, yok hastalığı, yok kumu, yok öldü arkasından ağla derken astarı yüzünden mantıklı karar değil. Bakana bir şey demem ama kendim bakmam ve evimde de bulundurmam.

Aşısı çok az yapılıyor. Yemek, kıl konusunda haklısınız ama bazı cinsler kolay kolsy hastalanmıyor.

Bir hafta her yeri açık bıraksan hayvan dusunmeden gider şimdi hapis hayatı vs. değil mi bu sokak kedisi vs. Alinirsa saygı duyarım ama.

Kotu durumdaysa onun dışı bir ton para.

Hayır kediler kaçmıyor hocam. Eğer düzgün bir bağ kurduysanız kaçmaz, kapıyı açık bıraksakta dışarıya bakar geri döner hapis hayatı falan değil bu. Kedilerin yaşam alanı evdir denebilir sokakta zor yaşıyor hayvanlar.

Hocam diyebileceğim tek şey kediyi direkt eve alanlar var birkaç gün bakmaya ikna ederseniz kumunu alıştırırsanız bakımı kolay olduğunu anlarlar ama çok inatçılarsa yapacak bir şey yok.
Annem değil de babam inatçıdır. Annem baban isterse sahipleniriz falan dedi ama babam direkt HAYIR diyor:) Ablamın bir arkadaşının kedisinin yavrusu olacak yakın zamanda. Onu getirip alıştırabilirim bizimkilere.

Gerçekten cahilsiniz hocam biraz kusura bakmayında, petshoplarda hayvan yasağı var bir kere, aynı zamanda gerçek bir hayvansever internetten satın almaz asla. Biz kendimizi veterinerimizden aldık ücretsiz bir şekilde cins olmasına rağmen. Nasıl konuyu değiştirdiniz hemen ya. Sırtıma gel deyince de geliyor evet.
İnternetten hayvan zaten alınmıyor kargoda hayvan mi gelecek.Konu vs. de değiştirmedim olumsuz sebepleri yazdım.Gereksiz olduğunu.Muhtemelen de kısırlaştırdin hayvanı.Mantikli değil.Bunun dışı artık vitrinde durmuyor adamın evinde kafesde duruyor müthiş bir farklılık.

Bir hafta her yeri açık bıraksan hayvan dusunmeden gider şimdi hapis hayatı vs. değil mi bu sokak kedisi vs.alinirsa saygı duyarım ama.

Kotu durumdaysa onun dışı bir ton para.
Kötü durumdaysa derken? Eğer hastalıklardan bahsediyorsanız o evinizin bir üyesi oluyor tabiki ödeyeceksiniz. Eğer ödemiyorsanız vicdanınız yoktur sizin zaten.

Annem değil de babam inatçıdır. Annem baban isterse sahipleniriz falan dedi ama babam direkt hayır diyor:) ablamın bir arkadaşının kedisinin yavrusu olacak yakın zamanda. Onu getirip alıştırabilirim bizimkilere.

İnşallah hocam, size önerim asla satın almayın ve sahiplenin. İnternette sahiplendirme ilanları oluyor. Eğer bir gün sahiplenirseniz etiketleyebilirsiniz.

Hayır kediler kaçmıyor hocam. Eğer düzgün bir bağ kurduysanız kaçmaz, kapıyı açık bıraksakta dışarıya bakar geri döner hapis hayatı falan değil bu. Kedilerin yaşam alanı evdir denebilir sokakta zor yaşıyor hayvanlar.
Birakmamissindir ki çok fazla tanıdığım var kedisi kaçan yürüyüş vs. yaparken.
Kötü durumdaysa derken? Eğer hastalıklardan bahsediyorsanız o evinizin bir üyesi oluyor tabiki ödeyeceksiniz. Eğer ödemiyorsanız vicdanınız yoktur sizin zaten.
Kısırlaştırma kotu bir durum değil mi?

Bana da terapi gibi geliyor hocam, sokaktaki kediler beni tanır oldu kendileri sevdirmeye geliyor artık dışarıya çıktığımda garanti 1-2 saat kedilerle ilgileniyorum.

Aynı durumdayız. Bizim apartmanın önündekiler de beni tanıyor. 1-2 aydır onlarla ilgileniyorum. Ara sıra marketten yaş mama alıp beslediğim için artık beni ne zaman görseler üzerime koşuyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı