Kedi sevme terapisi

Asıl benim bununla ugrasmama değmez kedinin habitatı ev diyor. Kisirlastirma daha iyi diyor ev kedisi için olan durumu genelliyor.

Hocam senin ev kedin sokakta yaşamayacak zaten, kedinin doğal habibati bozulalı asırlar oldu belki de adapte oluyorlar duruma sadece sence bir kedinin çöpten yemek bulup yemesi ve benzeri durumlar doğal habibatı mı?

Asıl benim bununla ugrasmama değmez kedinin habitatı ev diyor. Kisirlastirma daha iyi diyor ev kedisi için olan durumu genelliyor.

Bir veterinere gidip bilgi isteseniz hepsini teker teker anlatır.

Hocam senin ev kesin sokakta yaşamayacak zaten, kedinin doğal habibati bozulalı asırlar oldu belki de adapte oluyorlar duruma sadece sence bir kedinin çöpten yemek bulup yemesi ve benzeri durumlar doğal habibatı mı?
Hocam bu arkadaşa anlatmak biraz zor.

Kediler güzeldir.

Antalya'da denk geldiğim bir sokak kedisi:

IMG_20220803_192336.jpg
IMG_20220803_175944.jpg

Ne alaka? Başka birisi bağırırsa anında kaçar yabancı birisini gördüğü için sadece benim sesime ve tanıdıklarına gelir. Hayvan benim palyaçom falan değil o ailenin bir üyesi ve birlikte vakit geçiyoruz. O kadar devrik cümle kuruyorsunuz ki anlayamıyorum.
Şimdi Türkçe dersinde vs. degiliz ve yuklem sonda oznede başlarda.Devrik cümle değil.Arkadasimin kedisinde meraktan denemiştim aynı şey oldu hayvan kendini sese göre komutluyor.Sana ona göre değil.Kacmayacak yani muhtemelen.

Senin endüstri için ürettiğini kediyi zaten doğa besleyemez bunu biliyoruz.

Şimdi Türkçe dersinde vs. degiliz ve yuklem sonda oznede başlarda. Devrik cümle değil. Arkadasimin kedisinde meraktan denemiştim aynı şey oldu hayvan kendini sese göre komutluyor. Sana ona göre değil. Kacmayacak yani muhtemelen.

Bazı kediler vardır her sese gelir insanlara alışmıştır, bazı kediler vardır sadece bağ kurduğu tanıdığı kişilerin sesine gelir. Eve yabancı birisi gelsin hemen kaçar ona alışmadan asla yanına gelmez.

Şimdi Türkçe dersinde vs. degiliz ve yuklem sonda oznede başlarda. Devrik cümle değil. Arkadasimin kedisinde meraktan denemiştim aynı şey oldu hayvan kendini sese göre komutluyor. Sana ona göre değil. Kacmayacak yani muhtemelen.

Aynen hocam her kedi aynı her kediyi aynı şekilde büyütüyoruz biz zaten 🤣.
Daha bu sabah sevdiğim bir sokak kedisi bu da.

IMG-20220818-WA0000.jpg

Senin endüstri için ürettiğini kediyi zaten doğa besleyemez bunu biliyoruz.

@LOTR Manyağı hocam siz açıklamayı deneyin arkadaşa bu konuları ben çok yoruldum.

Aynen hocam her kedi aynı her kediyi aynı şekilde büyütüyoruz biz zaten 🤣.
Daha bu sabah sevdiğim bir sokak kedisi bu da.

Eki Görüntüle 1490396

Ne kadar anlatsamda kabullenmeyecek büyük ihtimalle. Bu düşünce yapısındaki insanların düşüncesini değiştirmeye çalışıyorum ama çok zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı