Kedi sevme terapisi

Bu turuncu kediler hep böyle cana yakın galiba.
Sokakta denk geldiklerim de böyle, bendeki Minnoş da böyle.

Eki Görüntüle 1490398
Buda benim minnoşum Browni
Screenshot_2022-08-18-23-58-33-54_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
Screenshot_2022-08-18-23-57-48-93_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
Screenshot_2022-08-18-23-58-06-77_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg

Onun mesajına cevap olarak bir şey yazmadım zaten.

Ama kedi severler olarak özellikle belirttim. Senin kedi sevmediğini yazman muhtemel bir polemik başlatma hareketiydi. Zira devamında yazdığın mesajlar da bu yönde oldu. Sanki bu konu hakkındaki olumsuz düşüncelerini yazmak için hazırda bekliyormuşsun gibi.

Ama kedi severler olarak özellikle belirttim. Senin kedi sevmediğini yazman muhtemel bir polemik başlatma hareketiydi. Zira devamında yazdığın mesajlar da bu yönde oldu. Sanki bu konu hakkındaki olumsuz düşüncelerini yazmak için hazırda bekliyormuşsun gibi.
Diyelim ki bekliyorum görüşümü belirttim forum kuralları dahilinde.Kendini onaylatmaya vs. çalışıyorsan bilemem.

Sokak kedisi alan sokaktan kötü durumda veya gidipte sokakta kediyi besleyen kişiye saygı duyarım ama ev için para ve zaman kaybi.

Diyelim ki bekliyorum görüşümü belirttim forum kuralları dahilinde. Kendini onaylatmaya vs. çalışıyorsan bilemem.

Arkadaş *kedi severler yazsın* demiş, siz ise *kedi sevmiyorum* yazmışsınız. Sonrasında attığınız mesajlar kediler hakkında hiçbir şey bilmediğinizi açıklıyor zaten.

Diyelim ki bekliyorum görüşümü belirttim forum kuralları dahilinde. Kendini onaylatmaya vs. çalışıyorsan bilemem.

Sokak kedisi alan sokaktan kötü durumda veya gidip de sokakta kediyi besleyen kişiye saygı duyarım ama ev için para ve zaman kaybi.

Para ve zaman kaybı... Gerçekten düşünce şekliniz çok ama çok kötü, sizin gibi insanlar yüzünden ön yargı doğuyor.

Hocam tamam ikiniz de uğraşmayın herkesin düşüncesi kendine değil mi?
Arkadaş *para ve zaman kaybı* diyor ya, birşey demeden nasıl durayım ben buna.

Arkadaş *kedi severler yazsın* demiş, siz ise *kedi sevmiyorum* yazmışsınız. Sonrasında attığınız mesajlar kediler hakkında hiçbir şey bilmediğinizi açıklıyor zaten.
Dedim ki bu arkadaş bir imparator vs. değil ikincisi yasak değil mantıksız bulduğunu söylemek.Bunun dışı kedilerin habibati evdir kısırlaştırma ömür uzatır diyen biriyle vakit kaybetmeye pek de gerek yok iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı