Kedi tüyü zararlı mı ?

Kedi evde beslenilirmi ?

• Evet

Oy: 29 80,6%
  • Hayır

Oy: 7 19,4%

• Oy verenlerin toplamı
    36
Kedi ve köpekler için 3 ayda bir yapılan kist aşıları var. Eğer aşılarını düzenli bir şekilde yaptır ve düzenli bir şekilde yıkayıp, tarar isen hiçbir sıkıntı olmaz. Ancak hayvanlar özgür olmalı. Onları dört duvar arasına hapsetmemeliyiz.

Bende beslemeyi düşünüyorum ama kedi için endişeliyim. Oraya buraya atlayıp bir yerine bir şey olur, vitrine kafa atar filan :) Evde ne yapıyor besleyenler yazabilir mi :)
Kedi videolarını izledim vitrine kafa atan görmedim.
Daha çok fare kovalayan işte küçük çocuğa uçan tekme atan balkondan balıklama yere atlayan kediler gördüm.:D

Kedi ve köpekler için 3 ayda bir yapılan kist aşıları var. Eğer aşılarını düzenli bir şekilde yaptır ve düzenli bir şekilde yıkayıp, tarar isen hiçbir sıkıntı olmaz. Ancak hayvanlar özgür olmalı. Onları dört duvar arasına hapsetmemeliyiz.
Yok hocam amacım dört duvara kapatmak değil.
Düzenli aralıklarla yeşillik alanda gezdirir veya köyde bir iki doğaya salarım.:D

Uzun zamandır kediye sahibim ne bir sıkıntı yaşadım ne yaşayan duydum. Evinizde kanser kedi beslemiyorsanız tüyü, salyası, dışkısı hiçbir şey yapmaz gidip o dışkıyı yemiyorsunuz sonuçta. Ne çok hurafe var yav

Yeni konular

Geri
Yukarı