Kedi Zeus ile tanışın

Hayırlı olsun hocam. Yakınınızdan mı sahiplendiniz yoksa bir petshopdan mı satın aldınız merak ettim. (bu tür cins hayvanlara biraz daha hassas davranmak gerekiyor diye biliyorum)

Babamın bir arkadaşının kedisi doğurmuştu bir tanesini bize sahiplendirdi.
Kızmıyorum ancak bence bir hayvanı doğurtturup ondan sonra yavrularından uzaklaştırmak acımasızca geliyor. Eğer bakamayacaksa kısırlaştıracaktı. Bu arada kavga açmaya çalışmıyorum. Sadece bu konu hakkında düşüncelerimi söyledim.

Değişik hayvanlar kediler. 8-9 ay bakmıştım zamanında. Köpek alırsınız sahibi siz olursunuz. Kedi alırsınız o sizin sahibiniz olur.
Kendisi istediği zaman oynarsınız seçme şansınız yok 😀
Günde en az 1 saat oynamanız gerekiyor.

Kızmıyorum ancak bence bir hayvanı doğurtturup ondan sonra yavrularından uzaklaştırmak acımasızca geliyor. Eğer bakamayacaksa kısırlaştıracaktı. Bu arada kavga açmaya çalışmıyorum. Sadece bu konu hakkında düşüncelerimi söyledim.
Hocam doğada da böyle oluyor zaten. Yavrular sütten kesildikten sonra annesinden ayrılıyor bu yavru da sütten kesildi.
Değişik hayvanlar kediler. 8-9 ay bakmıştım zamanında. Köpek alırsınız sahibi siz olursunuz. Kedi alırsınız o sizin sahibiniz olur.
Kendisi istediği zaman oynarsınız seçme şansınız yok 😀
Günde en az 1 saat oynamanız gerekiyor.
Bizim ki biraz fazla uykusuna düşkün neredeyse tüm gün uyuyor günde 1 2 saat arası oyun oynatıyorum.

Sonunda kavuşmuşsunuz çok sevindim sizin adınıza. Bir durum yaşarsanız lütfen haberim olsun.
Teşekkür ederim hocam şu anlık bir sıkıntı yok biraz fazla uyuyor ama sanırım kediler genellikle uyuyormuş yani normal bir durummuş.

Teşekkür ederim hocam şu anlık bir sıkıntı yok biraz fazla uyuyor ama sanırım kediler genellikle uyuyormuş yani normal bir durummuş.
:D :D Daha bunlar az onun için hele bir büyüsün 24 saatlik günün 17 saatini uyuyacak.

Katılıyorum, kısırlaştırma konusunda sonuna kadar haklısınız. Ancak bu örnekte de olduğu gibi kısırlaştırmamışlar ama en azından yavruları da sahiplendiriyorlar. Bu da güzel bir örnek.

:D :D Daha bunlar az onun için hele bir büyüsün 24 saatlik günün 17 saatini uyuyacak.
😁 Yaş mamaya bayılıyor kokusunu aldığı an koşarak geldi resmen haftada 1 defa vereceğim. Birazdan da veterinere götürüp kontrollerini yaptırıp aşı takvimi oluşturacağım.

Katılıyorum, kısırlaştırma konusunda sonuna kadar haklısınız. Ancak bu örnekte de olduğu gibi kısırlaştırmamışlar ama en azından yavruları da sahiplendiriyorlar. Bu da güzel bir örnek.
Kedileri çift olduğu için kısırlaştırmak istememişler ki zaten bu işi ticaret amaçlı yapmıyorlar tüm yavruları ücretsiz sahiplendiriyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı