Kediler eşyalara zarar verir mi?

Yere yakın bir tek modemin kablosu var o da sıkıntı çıkarır, öğrenci olduğum için de çok fazla yırtılacak eşyam var maalesef. Peki tırmalama tahtası alsam yine yapmaya devam eder mi?

Yere yakın mı :).

1663615090413.png

Monitörün üstüne bile çıkıyor, daha bu yavruyken ki çıktığı yer şimd buzdolabının tepesine çıktığı bile oluyor. Kabloların tavandan gitmediği sürece zarar verebilir, Allah'tan benimki çok kablo kemirmiyor ama bu kemirmeyeceği anlamına gelmiyor. Arada kabloya saldırıyor kızıyorum geri çekiliyor ama için için saldırmak istediğine eminim.

Yere yakın mı :).

Eki Görüntüle 1522526

Monitörün üstüne bile çıkıyor, daha bu yavruyken ki çıktığı yer şimd buzdolabının tepesine çıktığı bile oluyor. Kabloların tavandan gitmediği sürece zarar verebilir, Allah'tan benimki çok kablo kemirmiyor ama bu kemirmeyeceği anlamına gelmiyor. Arada kabloya saldırıyor kızıyorum geri çekiliyor ama için için saldırmak istediğine eminim.
Yanında olsam sorun olmaz yani her dakika ilgilenirim ama sorun yanında olamamam maalesef.
Bu arada kedinizin cinsi nedir? Çok tatlı bir tipmiş :D

Yanında olsam sorun olmaz yani her dakika ilgilenirim ama sorun yanında olamamam maalesef.
Bu arada kedinizin cinsi nedir? Çok tatlı bir tipmiş :D

Ben de yanında değilken monitörleri devirecek diye korkuyorum bu yüzden yatırıp gidiyorum ama eşyalara zarar vermesini engelleyemezsin, biraz ilgi alaka gerekiyor boş kaldıkça eşyalara sarıyor. Kendi oynayabileceği oyuncaklar var onlar yardımcı olur fakat her kedinin kişiliği var kimine dünya kadar oyuncak alsan da gider koltuk tırmalar, kimine oyuncak almazsın yine de koltuk parçalamaz. Mesela benim kedim ne kutuda yatar ne evinde yatar işi gücü masada uyumak, kimi kedi de sürekli kutulara girer.

Kimliğinde british diye geçiyor ama sokak kedisi, İran kedisi ve british kırması bir kedi.

Aklımda british shorthair vardı ama bu daha güzel gibi duruyor. Birçok resimde gözleri farklı görünüyor, hepsinde mi aynı?

1663616335924.png

Gözleri düz kedi gözü :) ama seviyorum keratayı.

Geri
Yukarı