Kediler evde yalnız kalabilir mi?

Merhaba arkadaşlar, kısa süreli bir tatil yapacağım. Cumartesi 09.00'dan pazar akşamı 17.00'a kadar evde olmayacağım. Bu süre içinde kedime bir şey olur mu? Mamasını vs dolduracağım bayağı ama psikolojik olarak rahatsızlanmasından korkuyorum. Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Günün yarısından fazlasını uyuyarak geçiriyorlar zaten. Evin her yerin kapısını aç (balkon gibi atlamalık yerler dışında) öyle git. Tek bir odada kalmayı sevmiyorlar.

Bunlar uzaylı bir şey olmaz :D tüm ihtiyaçlarını hazırla kedinin.
Balkon pencere gibi yerler kapalı olsun mutlaka.
Benim de tam 8 kedim var eve geldiğinde tek karşılaşacağın sorun evi dağıtmış olma ihtimali :D

Tatilden geldim arkadaşlar bu arada, hazır sizi bulmuşken bişey daha sorayım:D Kedim kendini sevdirmiyor hiç, ha o anlamda değil sürekli bi oraya bi buraya koşuyor çok enerjik. Sevmeye çalıştığımda da ısırarak oyun oynuyor . Bunu bu huyundan nasıl vazgeçtirebilirim?

Evet, keşke ısırmaya devam erse beni. Maalesef kedim vefat etti. Köye götürmüştüm, daha üstün bir erkek kedi gelip boğdu maalesef. Konuyu görünce çok duygulandım. Keşke geri gelsen, seni çok özledim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı