Kedilerinizin Gariplikleri

478234

Decapat
Kedi sahipleri bilir. Her kedinin bir garipliği, bir komikliği vardır. Kedi sahipleri buraya kedilerinin garipliklerini yazabilir.

Son düzenleme:
Her akşam düzenli olarak dellenmesi on saniye önce uyuyorken birden cin girmiş gibi etrafa bakınması ve pırrr diye diğer odaya kaçması. Yanına gittiğimde deli gibi benden kaçması, arkamı dönüp giderken beni kovalamaya çalışması. Bütün bu anlattıklarım 10 dakika falan sürüyor, ardından normal haline dönerek gelip sırnaşıyor.

Biber, fasulye gibi yeşil şeyler gördüğünde delirmesi ve bu şeyleri fırlattığım zaman peşinden deli gibi koşmasıdır.

Evin dış çatılarından birinde, küçük bir delil vardı. Kedim (merhum) sürekli çatıya tırmanır, kafasını o deliket sokardı. Hiçbir olayı yok ama bana çok sevimli gelirdi.

Bir benimki mi böyle bilmiyorum ama önündeki suyu asla içmiyor bizimki. Musluğu açıp elimle içiriyorum genelde.
Kedilerin çok büyük bir kısmı aynı davranışı sergiliyor. Doğaları gereği akan suyu içgüdüsel olarak tercih ediyorlar. Geçen haftaya kadar benim kedi kaptan içmiyordu şırıngayla birkaç gün zorla su içirdim, artık kendisi kaptan içmeye başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı