Kedim 7 aylık olmasına rağmen hâlâ annesini emiyor

Van Der Linde

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
theeroticbarber çalışanı
Selamlar, kedim 7 aylık oldu ama hâlâ her fırsatta annesinin memesini emiyor. Üstelik anne kedinin memesinde süt yok. Benim korkum anne kedi tekrar yavruladığın da bu kedinin sütü bitirmesi ve yavrulara süt kalmaması. Annesini emmeyi bırakması için ne yapmalıyım?

IMG_20201222_194404.jpg

Annesini emen kedi bu.

Ayırmanız lazım. Normal değil bence. Biz iki haftalık yavru kedi sahiplenmiştik. 1 ay elimizle biberon ile besledik. Daha sonra kuru mamaya başlattık. Şu an hala kuru mama yiyor. Bazen de ıslak mama, veya evde kalan artık balık, et gibi şeyleri yediriyoruz.

Senin bir şey yapmana gerek yok aslında. Bizde de 2 tane yavru var. 5-6 aylıklar. Emmek istediklerinde anneleri ısırıyor veya emdirmiyor.

Hocam, bizimkilerin annesi böyle değil. Emmesine izin veriyor.

@Blacksidemre hocam, nasıl ayırabilirim ki? Bağ evinde yaşıyoruz. Kediler çoğunlukla dışarıdalar ayırabileceğimi düşünmüyorum.

Selamlar, kedim 7 aylık oldu ama hâlâ her fırsatta annesinin memesini emiyor. Üstelik anne kedinin memesinde süt yok. Benim korkum anne kedi tekrar yavruladığın da bu kedinin sütü bitirmesi ve yavrulara süt kalmaması. Annesini emmeyi bırakması için ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 795374

Annesini emen kedi bu.

Üveymi kedi?

Yeni konular

Geri
Yukarı