Kedim böcek yerse bir şey olur mu?

• Konuyu başlatan Hasan Tanrıverdi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 13B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
H

Hasan Tanrıverdi

Ziyaretçi
Bizim evimizde geceleri çıkan haşereler var. Kedim her bulduğu şeyi yediği gibi onları da yese bir şey olur mu? (Yemek olarak evde ne yersek onu veriyoruz ıspanak bile yiyor)

images (17).jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim evimizde geceleri çıkan haşereler var. Kedim her bulduğu şeyi yediği gibi onları da yese bir şey olur mu? (Yemek olarak evde ne yersek onu veriyoruz ıspanak bile yiyor)Eki Görüntüle 490612
Bir şey olmaz. En kötü yediği şeyi geri kusar. Parazit aşılarını geciktirmeyin yalnız.

Sorun olmaz. Bizler farkında olmadan neler yiyorlar inanamazsınız. İç parazit aşılarını yaptırın. Haşerelerin türünü bilmediğimiz için, dış parazitini de düzenli olarak yaptırmalısınız. Ufak gözüküyor hastalığa meyilli olurlar dikkat etmek lazım. Birde mümkünse mama ile besleyin. Ev yemekleri şu an için sorun değil ama büyüdükçe sorun olmaya başlayabilir.

Royal Canin, Hill's, Advance, Golosi, Proplan alabilirsiniz.

Düzenleme: Bu da benim tosun paşa. Kedilerin su sevmediği doğrudur temalı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200123-123207.jpg
    Screenshot_20200123-123207.jpg
    189,7 KB · Görüntüleme: 250
Sorun olmaz. Bizler farkında olmadan neler yiyorlar inanamazsınız. İç parazit aşılarını yaptırın. Haşerelerin türünü bilmediğimiz için, dış parazitini de düzenli olarak yaptırmalısınız. Ufak gözüküyor hastalığa meyilli olurlar dikkat etmek lazım. Birde mümkünse mama ile besleyin. Ev yemekleri şu an için sorun değil ama büyüdükçe sorun olmaya başlayabilir.

Royal Canin, Hill's, Advance, Golosi, Proplan alabilirsiniz.

Düzenleme: Bu da benim tosun paşa. Kedilerin su sevmediği doğrudur temalı.
Bizimki olsa şemsiyeyide yerdi kedin ne kadar medeni.

İçi sizi dışı beni yakar der, susarım... 😁. Yavrular bilinçsiz oldukları için ne yiyip yememeleri konusunda sınır tanımazlar. Kaya da verseniz yok demez. Nasıl ki siz sobaya ilk kez elinizi değmek istediğiniz de bunu bir tecrübe edip bir daha dokunmuyorsanız hayvanlar da çok farklı değil. Bir süre sonra kendi ev yemekleri yemeyi bırakıcak zaten. O yüzden şimdiden mamaya alıştırın.

Bence kedi maması almalısınız. Daha kedi yavru olduğundan mama alın ve aç bırakmaz iseniz haşereleri yemiyeceğini düşünüyorum.
Sanmam, kedi sonuçta ve gördüğüm kadarıyla yavru. Bulduğu zaman yiyebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı