Kedim depresyonda mı?

369926

Hectopat
Makaleler
1
Yer
41.303921, -81.901693
Kedimi(erkek) alalı bayağı oldu tam doğum tarihini bilmiyorum Ocak-Şubat diye tahmin ediyorum. Kedim kurban bayramından önce 3. kattan düştü o zamanlar çok kötüydü şu anda iyi iyileşti sadece belinde bir şey var yürümesi de normal değil henüz, yürürken devriliyor yan yan gidiyor bazen de. Normalde çok neşeli olan pinpon toplarının peşinden koşturan kedim bazen garip davranıyor yemek yemiyor, yatağın altına giriyor bütün gün orada duruyor çıkarmaya çalıştığımızda çok kötü bir şekilde miyavlıyor, veterinere götürüyoruz iştah açıcı falan veriyor düzeliyor 1 ay sonra yeniden aynı oluyor. En son gittiğimizde acaba akciğerinde (karaciğer de olabilir hatırlamıyorum) mi bir şey var bu yememesi ondan mı kaynaklanıyor diye bize başka bir yere gitmemizi önerdi. Kedi hastanesine gittik baktılar hiçbir şey bulamadılar. Burada zaten 2 tane klinik var çok büyük bir yerde de oturmuyorum, ikisi de çok şeye sahip değiller. Şu anda kedim iyi ama bir daha olacak diye korkuyorum ne yapmam lazım?

Kedisinin balkondan düşmesi sorumsuz olduğunu göstermez. Kedilerde sık rastlanan durumdur.
Benim neredeyse her arkadaşım kedi besliyor ancak hiçbirinden kedisinin bir sıkıntısı olduğunu duymadım. Kedi düşebilir, neden balkon kapısını açık bırakıyor veya balkona çıkmasına izin veriyor?

3. kattan düşürmek ne? Sorumluluğa sahip değilseniz neden evcil hayvan alıyorsunuz?

Hocam gözünden kaçmış olamaz mı? Neden sanki daha önce hiç hatanız olmamış gibi duyar kastınız anlamadım, belli ki kedisinin durumuna çok üzüldüğü için buraya konu açmış.Hocam kedinizle eskisinden daha çok vakit geçirmeye çalışın ve yine aynı durum olursa veterinere bu durumun sürekli tekrarladığını kesin bir çözümünün olup olmadığını sorun.

Benim neredeyse her arkadaşım kedi besliyor ancak hiçbirinden kedisinin bir sıkıntısı olduğunu duymadım. Kedi düşebilir, neden balkon kapısını açık bırakıyor veya balkona çıkmasına izin veriyor?

Napcak sabah akşam kendi balkona çıkıyor mu diye mi kontrol etsin ayrı benim 3 tane arkadaşımın kedisi düştü kediler yüksekten düşünce bir şey olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı