Kedim evdeki bitkileri yiyip kusmaya çalışıyor

AthenaBey

Decapat
Daha fazla  
Sürekli evdeki bitkileri yiyor. Geceden beri garip garip miyavlıyor kusamıyor galiba. Hem bitkileri yememesi hem de rahatlaması için kusmasi gerek. Ne yapabilirim kusması için? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bitki yemesi gayet normal. Bitkileri yiyip kusmak yani midelerini temizlemek için yerler. Bitkiler de herhangibi bir zararlı madde yok ise merak etmenize gerek yok.

Bitki yemesi gayet normal. Bitkileri yiyip kusmak yani midelerini temizlemek için yerler. Bitkiler de herhangibi bir zararlı madde yok ise merak etmenize gerek yok.

Teşekkür ederim bilgi için.
Kedinin fotoğrafı var mı? Biz de görek :)

Tek fotoğrafı bu. Kameranın lensini kırdım(iphone 6s) o yüzden pek fotoğrafı yok.

Dosya Ekleri

• D8DAE014-FBE3-4F09-B8AF-6D20822FAB39.png
    D8DAE014-FBE3-4F09-B8AF-6D20822FAB39.png
    683,5 KB · Görüntüleme: 143
Yapar arada.. Çok kusuyorsa veterinere gidin.

Bir defa kusmuştu son zamanlarda miyavlaması yerden yuvarlanması karın ağrısı sebepli zannediyordum kızgınlık dönemine girmiş 😂
Şükür 2 güne gore daha iyi miyavlamaları azaldı en azından.
Veteriner kızgınlık döneminden çıkmadan kısırlaştırmıyormuş bekliyorum birkac hafta sonra işlemlere başlayacağım.
Ailemin yaninda kalıyor 4-5 kediye bakacak maddi durum yok(aşı vs) cins bir kedide değil insanların cok fazla sahipleneceğini zannetmiyorum. Malum İnsta hikayeler için güzel cins bir kedi lazım. Kimse işin duygusal yönünde degil maalesef.

Bir defa kusmuştu son zamanlarda miyavlaması yerden yuvarlanması karın ağrısı sebepli zannediyordum kızgınlık dönemine girmiş 😂
Şükür 2 güne gore daha iyi miyavlamaları azaldı en azından.
Veteriner kızgınlık döneminden çıkmadan kısırlaştırmıyormuş bekliyorum birkac hafta sonra işlemlere başlayacağım.
Ailemin yaninda kalıyor 4-5 kediye bakacak maddi durum yok(aşı vs) cins bir kedide değil insanların cok fazla sahipleneceğini zannetmiyorum. Malum İnsta hikayeler için güzel cins bir kedi lazım. Kimse işin duygusal yönünde degil maalesef.

Kediyi kısırlaştırmayın.. o canlının beden bütünlüğüne müdahale hakkınız yok.

Kediyi kısırlaştırmayın.. o canlının beden bütünlüğüne müdahale hakkınız yok.
Evet bende üzülüyorum kedimi çok seviyorum 1 senedir bizle beraber fakat bakacak durumum yokken ne yapmamı bekliyorsunuz aç bıraksam daha mı iyi?
Ayrıca cins bir kedi sahibi değilim yavruları alacak biri çıkmayabilir.
Kedim ev yemekleri yemiyor bu arada kuru/yaş mama yiyor sadece.

Geri
Yukarı