Kedim hamile

küflü ekmek

Centipat
Daha fazla  
Şubat başlarında bir kedi sahiplenmiştim. 1-1.5 aylık falandı o zamanlar bayağı küçüktü. Şu an 5-5.5 aylık falan. Yaklaşık 1 ay önce falan evden kaçtı ve uzun süre bulamadım. Sorumsuzluktan yüklenmeye çalışmayın rica ediyorum olabildiğince dikkat ediyordum. Birkaç gün sonra geldi (zaten kızgındı hayvan). Yaklaşık 1-2 haftadır da karnında belirgin bir şişlik gözlemledim. Zaten geldiğinde sakinleşmiş olması beni iyice şüphelendirmişti. Kediler kaç aylıktan sonra hamile kalabilir? Teşekkürler

Kediler kızgınlık döneminde çiftleşmek isterler ve gerekirse kaçarlar hırçınlaşıp sağa sola saldırırlar çığlık bile atarlar durduk yere :D sizinki de kızgınlık dönemi malum gelmiş o yüzden kaçmış kendini şey ettirip gelmiş :D :D ama normaldir doğasında var hamile yüksek ihtimalle %80 falan çünkü sakinmiş madem geldiğinde geçmiş işte bu yüzden kısırlaştırma ameliyatı yaptırıyor insanlar.

Şubat başlarında bir kedi sahiplenmiştim. 1-1.5 aylık falandı o zamanlar bayağı küçüktü. Şu an 5-5.5 aylık falan. Yaklaşık 1 ay önce falan evden kaçtı ve uzun süre bulamadım. Sorumsuzluktan yüklenmeye çalışmayın rica ediyorum olabildiğince dikkat ediyordum. Birkaç gün sonra geldi (zaten kızgındı hayvan). Yaklaşık 1-2 haftadır da karnında belirgin bir şişlik gözlemledim. Zaten geldiğinde sakinleşmiş olması beni iyice şüphelendirmişti. Kediler kaç aylıktan sonra hamile kalabilir? Teşekkürler
Dişiler 4. ayından sonra hamile kalabilir, kesin sonuç için kan tahlili veya ultrason yaptırabilirsiniz ama yüzde 90 hamile. Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı