Kedim kansere yakalandı

@lrkende Yurtdışında da Hollanda'da sordurduk, biraz fazla masraf çıktı. Sadece götürüp getirmesi 2000-3500 € bandında.

@Darakbarak Nasıl yani? Anlamadım.

@lrkende Yurtdışında da Hollanda'da sordurduk, biraz fazla masraf çıktı. Sadece götürüp getirmesi 2000-3500 € bandında.

@Darakbarak Nasıl yani? Anlamadım.
Bağış kampanyası falan başlatamıyor musunuz? Cidden iyileşmesini çok istiyorum :(. Belki hayır sever birileri bağış yapar.

@lrkende Sorun para olsa bir şekilde çözerdim. Ama hiçbir yer garanti vermiyor. Hadi bunu geçtim, eliyle orasına burasına dokunarak 150 lira para alıyorlar. Dertleri para olmuş da haberleri yok bunların.

Şu ana kadar yaptığım masrafa değen hiçbir gelişme de olmadı. Samsun Hayvan Hastanesi'nden de umutluydum ama orası da artık ilgilenmiyor. Ne yapacağımı bilmiyorum açıkçası.

Dün yavrum geldi İstanbul'a. Çok şükür uçakta zorluk çıkarmamış. Geldiği gibi yattı hep.

Burada 15-20 gün kalacak. Buradaki veterinerlere danışacağım bir de. Düzelmemesi durumunda Ankara'ya gidecek artık son çare olarak.

Sağ bacağının arkasında yumru gibi bir şey çıkmış. Doktora bildirdiğimizde ise "Dokunduğunuzda ses çıkarmazsa kötü huylu değildir." dedi. Ses çıkarmadı ama yine de göstermek lazım. Belki sorunla ilgili iyi bir ipucudur.

WhatsApp Image 2021-02-02 at 07.22.25.jpeg

WhatsApp Image 2021-02-02 at 07.22.14.jpeg

Dün yavrum geldi İstanbul'a. Çok şükür uçakta zorluk çıkarmamış. Geldiği gibi yattı hep.

Burada 15-20 gün kalacak. Buradaki veterinerlere danışacağım bir de. Düzelmemesi durumunda Ankara'ya gidecek artık son çare olarak.

Sağ bacağının arkasında yumru gibi bir şey çıkmış. Doktora bildirdiğimizde ise "Dokunduğunuzda ses çıkarmazsa kötü huylu değildir." dedi. Ses çıkarmadı ama yine de göstermek lazım. Belki sorunla ilgili iyi bir ipucudur.

Eki Görüntüle 862309

Eki Görüntüle 862310
Umarım bir an önce sağlına kavuşur.

Yeni konular

Geri
Yukarı