Kedim kansere yakalandı

Son durum nedir?

Kedinin arka ayakları zayıflamaya devam ediyor. Kasları eriyor sanki. Artık tuvaletini tutamamaya başladı. İstanbul'da da birkaç veterinere raporları gösterdim ama bir şey bulamadılar.

Bir şeyi merak ediyorum. 30 Temmuz 2020 tarihinde İstanbul'dan Ankara'ya gitmeden önce kediye miyavlamaması için işlem yaptırmıştım veterinerde. İğne vurmuşlardı sanırım. Ardından Ankaraya 6.5 saatlik bir yolculuğumuz oldu. 1 gün orada, kardeşimin evinde kaldım. Burada kedide bir sorun yoktu. Normal yürüyor, evi geziyordu. Sonraki gün Trabzon'a özel araçla gittik. Benle kardeşim ön koltuktaydık. Kedi de arka koltukta serbestti. Geziyordu, koltuğun altına girip yatıyordu. Trabzon'a geldik, odada kediyi yatağın üstüne koyduğum gibi kedi bir daha kalkamadı. Bu belli bir süreçte olsaydı anlardım ama birden olmasına anlam veremiyorum.

Veterinerin vermiş olduğu ilacın resmini ve prospektüsünü istemiştim o dönemde, yolladılar hemen. Bu resimleri de başka veteriner ve hayvan hastaneleri ile paylaştığımda ise bu ilaçtan kaynaklanamayacağını söylediler. Acaba veteriner yanlış ilacı vermiş de doğru olanın resmini atmış olabilir mi? Aklıma başka bir şey gelmiyor çünkü. Bu durumu nasıl öğrenebiliriz bilmiyorum.

3 haftadır kedi bende. Psikolojiktir diye yanımda dursun istedim ama bir değişiklik olmadı. Önümüzdeki hafta son çare olarak Ankara'ya göndereceğim kardeşimle. Ankara Üniversitesi'nde Prof. Dr. Ömer Beşaltı isminde bir hocayı önerdi eşimin abisi. Onunla da iletişime geçeceğiz.

WhatsApp Image 2021-02-26 at 09.30.09 (1).jpeg
WhatsApp Image 2021-02-26 at 09.30.09.jpeg

WhatsApp Image 2021-02-26 at 09.30.08.jpeg

Bugün kediyi Ankara'ya götüreceğiz. Maalesef İstanbul'da da bir çare bulamadık. Durumu daha da kötüye gitti. Uyurken ayakları titriyor. Tuvaletini de tutamıyor. Çok şükür ki yemek yiyip su içebiliyor.

Kediyi sahiplendiğim veteriner de sağolsun bakım ve muayenesini üstlendi. Kediyi oraya bırakacağız. Son durumu ile ilgili de bilgi verecekler sürekli.

Dua edin arkadaşlar, sizden sadece dua istiyorum. Canımdan can gidiyor günden güne. 😔

Bugün kediyi Ankara'ya götüreceğiz. Maalesef İstanbul'da da bir çare bulamadık. Durumu daha da kötüye gitti. Uyurken ayakları titriyor. Tuvaletini de tutamıyor. Çok şükür ki yemek yiyip su içebiliyor.

Kediyi sahiplendiğim veteriner de sağolsun bakım ve muayenesini üstlendi. Kediyi oraya bırakacağız. Son durumu ile ilgili de bilgi verecekler sürekli.

Dua edin arkadaşlar, sizden sadece dua istiyorum. Canımdan can gidiyor günden güne. 😔
İnşallah iyileşir hocam. Her zaman bir umut vardır. İyileşecek, öyle düşünün.

Arkadaşlar bu sabah veterinere bıraktık kediyi. Sabahtan beri ağlıyorum. Dayanamıyorum acıya. Burnum kanadı 2 kez.

Beyninde sıkıntı varmış. Vücudunun sol tarafını kontrol edemiyor kedi. Küçük bir kontrolle bunu gördüler ama MR çekilecek dediler.

MR çekilecek yer arıyoruz Ankara’da. Bilen varsa yardımcı olursa çok mutlu oluruz.

Eve geldim şimdi. Kedinin mama kabı, tuvaleti duruyor. Bu durum iyice mahvetti beni. Bir daha kediyi görememe ihtimalini düşünmek dahi istemiyorum. Dua edin arkadaşlar. MR için de tavsiyeniz varsa çok mutlu olurum. Teşekkür ederim.

07A20C0C-BDF6-42D1-AE77-E13027904D97.jpeg

😔

Geri
Yukarı