Kedim kayıp

Ynka

Hectopat
Merhaba tam 3 yıldır evde beslediğim tekir bir kedim var her gün dışarı çıkıp 3-4 saat sonra gelirdi ama son 3 ayda falan kilo aldı bu yüzden dışarı çıktıktan 1 saat sonra geri geliyordu eve ama kedim yaklaşık 2 haftadır yok başına bir şey mi geldi? Ümidimi sizce tamamen kesmeli miyim kısırlaştırmamıştık çiftleşme zamanı falan mı eve gelmiyor çünkü 3 yılda 2 kez daha yapmıştı böyle ama bu kadar uzun süre değil 4-5 gün sürmüştü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir hocam :D
Hoş değil.

Merhaba tam 3 yıldır evde beslediğim tekir bir kedim var her gün dışarı çıkıp 3-4 saat sonra gelirdi ama son 3 ayda falan kilo aldı bu yüzden dışarı çıktıktan 1 saat sonra geri geliyordu eve ama kedim yaklaşık 2 haftadır yok başına bir şey mi geldi? Ümidimi sizce tamamen kesmeli miyim kısırlaştırmamıştık çiftleşme zamanı falan mı eve gelmiyor çünkü 3 yılda 2 kez daha yapmıştı böyle ama bu kadar uzun süre değil 4-5 gün sürmüştü.
Hocam dışarı salma olayı biraz sakat. Yani kötü düşünmek istemiyorum, iyi düşünelim iyi olsun.

Moralinizi bozmak istemem ama hocam hayat bu eğer sokaklara caddelere falan gidiyorsa her şey olabilir isterseniz mahalleye kayıp ilanı falan asabilirsiniz umarım iyidir.

Ciftleşme döneminde olduğunu varsayarsak normaldir kediniz erkekmi dişimi kötü düşünmek düşündürmek istemem ama umarım cifleşme dönemindedir ve musait olduğu zaman geri döner diye düşünüyorum.

Çiftleşmek için uzaklaşmış olabilir
Uzaklaştığı için kaybolmuş olabilir.
Biri sahipsiz sanıp evine almış olabilir.
Araba çarpmış olabilir.

Daha sayayım mı hocam çıkın arayın kendi kendine gelmesini beklerseniz hiç dönmeyebilir ama ararsanız bulma ihtimaliniz daha fazla artar resmini kağıda bastırıp direklere yapıştırın gören olursa arasın.

Ne yapmalıydım? Bütün Sivas'ı pispis diye dolaşıyim mi?
Yok ben öyle yapın demiyorum da biraz geç aklınıza gelmiş olabilir. Benim beslediğim bir kedi vardı apartman bahçesinde. Oyun oynardım, beslerdim hatta kartondan büyük bir ev bile yapmıştım. Kedim bir gün göremedim. İkinci günde göremeyince araştırıp anladım ki yönetici kedileri apartman bahçesinde çok sahiplendiğim için götürmüş. Kediye bir şey olmadıysa sizin oralara geri gelecektir. Üzdüysem kusuruma bakmayın.

İlan verebilirsiniz, biraz saçma ama 2 hafta bomboş beklemek de sorumsuzluk.

Hocam nasıl bir ilan verebilirim anlatamıyorum ki tekir kedi sokakta aynı modelden yüzlerce var.
Zaten burada ilahi bir güç aramıyorum sadece hayvanlardan anlayan arkadaşlar varsa yaşıyor olabilme ihtimali var mı yoksa tamamen ümidi kesiyim mi diye soruyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı