Kedim mama yemiyor

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Merhabalar, son 2 haftadır benim kedim mamasını yemiyor, aç kalmasın diye yediğimiz köfteden falan veriyoruz, onları tek hamlede yutuyor, şu an da vermezsek mutfağın önünde miyavlıyor. Sorun nedir? 2 kez mamasını değiştirdik artık beğenmiyor diye gene nafile, sadece ölmemek için çok az mama yiyor. Aşıları tam.

Hayvanlara yediğiniz yemeklerden yedirmeyin arkadaşlar. Bizim kedimiz öyle 2-3 parça falan diye diye çok acılar çekerek öldü. Bizim yediğimiz yemekleri sindiremiyorlar onlar o yüzden zararlı oluyor. Sadece normal internetten bakarak onların yiyebileceği yiyecekleri yedirtin. Bazı yiyecekler zararlı bile olabiliyor yani söyleyim bir de.

Hayvanlara yediğiniz yemeklerden yedirmeyin arkadaşlar. Bizim kedimiz öyle 2-3 parça falan diye diye çok acılar çekerek öldü. Bizim yediğimiz yemekleri sindiremiyorlar onlar o yüzden zararlı oluyor. Sadece normal internetten bakarak onların yiyebileceği yiyecekleri yedirtin. Bazı yiyecekler zararlı bile olabiliyor yani söyleyim bir de.
Biliyorum ama mama yemiyor diye veriyorum çünkü öleceğinden korkuyorum açlıktan.
Veterinerlere götürün derim.
En yakın zamanda götüreceğim ama bir şey çıkmayacak gibi yani hastalık vs. Tamamen keyfine göre hareket ediyor.

Bence siz kendi yemeğinizden verdiğiniz için yemiyor. Biliyor siz mamasını yemezse ona yemek vericeğinizi o da onu yapıyor.

Şunu deneseniz?
Yani kedi olsam bundan başka yemek yemem :D

Veterinere götürebilirsiniz.
Hocam üstünüze alınmayın ama şunu atmasam içim rahat etmez.
tumblr_c0c52bd04af56f64c4075211914b67f1_0b081ae3_500.jpg

Geri
Yukarı