Çözüldü Kedim neden garip bir hareket yapıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Bazen yumuşak bir battaniye bulduğunda bu hareketi yapıyor Kedim. Veterinerime sorduğumda annesinin yaptığı masajı hatırlatıyor dedi ama tam emin olamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Ben anlatayım.

Küçükken annesinden kardeşlerinden kopan kedilerin stresle başvurduğu bir rahatlama metodu.
Bizim kedi hâlâ vazgeçebilmiş değil bu hareketlerinden.

Bazen gerçekten keyifle yaptığı hareket oluyor kedilerin. Bazen de böyle travmatik olaylar sonucu geliştirdiği bir tepki oluyor. Bizdeki travma sonrası maalesef.
Kendim hiç sorgulamadım. Hatta arada sırf eğlencesine bende onun göbeğine doğru yapıyorum. Muhtemelen veterinerin dediği doğrudur.
Zaten kötü birşey olmadığını biliyorum ama garibime gidiyor. 15 20 dakika yapıyor bunu sonrada uyuyor saftirik, garip hayvanlar kediler gerçekten.

Ben anlatayım.

Küçükken annesinden kardeşlerinden kopan kedilerin stresle başvurduğu bir rahatlama metodu.

Bazen gerçekten keyifle yaptığı hareket oluyor kedilerin. Bazen de böyle travmatik olaylar sonucu geliştirdiği bir tepki oluyor. Bizdeki travma sonrası maalesef.

Çözüm
Ben anlatayım.

Teşekkür ederim hocam. Bizim kendimizde doğduktan 1 hafta sonra annesi gençlik sendromundan ölmüştü sanırım. Ama travma falan değil bizimki galiba. Sadece keyiften yapıyor.

Geri
Yukarı