Kedimin ayağından çıt diye ses geldi

Yarst

Hectopat
Yer
Kaer Morhen
Daha fazla  
Meslek
Witcher
Arkadaşlar selam, bugün kedimi kaldırırken ben ellerinden ve ayaklarından tutup kaldırıyorum. Bugün öyle kaldırırken ayağından çıt sesi geldi. Öyle bir bağırması miyavlaması olmadı hatta aldım yerine koydum. Tekrar ayaklarına baktım dokundum ilgilenmedi bile. Bir kırılma olmaz değil mi? Arkadaşım nasıl bizde ellerimiz çıtlıyorsa onda da öyle olur dedi. Bir sıkıntı olmaz değil mi? Yere basıyor falan ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, bugün kedimi kaldırırken ben ellerinden ve ayaklarından tutup kaldırıyorum. Bugün öyle kaldırırken ayağından çıt sesi geldi. Öyle bir bağırması miyavlaması olmadı hatta aldım yerine koydum. Tekrar ayaklarına baktım dokundum ilgilenmedi bile. Bir kırılma olmaz değil mi? Arkadaşım nasıl bizde ellerimiz çıtlıyorsa onda da öyle olur dedi. Bir sıkıntı olmaz değil mi? Yere basıyor falan ama.
Kütlemiştir. Herkeste olur. Bende de oluyor ara sıra normal.

Kedilerin yapıları gereği genelde kemikleri atlamalara, bükülmelere ve benzeri bizim düşüncemize göre zararlı olabilecek hareketlere dayanıklıdır. Safkan Scottish Fold kedilerde eklem rahatsızlıkları olduğu için ilaç kullanmadıkları zaman acı çekebiliyorlar. O yüzden biz kedimize her sabah ilaç veriyoruz. Bir sorun olmaz ama yine de kaldırırken, bir yerden bırakırken dikkat ediyoruz. Sizin de yine de cins fark etmeksizin dikkat etmenizde fayda var bence.

Geri
Yukarı