Kedimin iştahı yok

cheworter

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, Benim kedim Çarşamba günü camdan aşağı atlayarak evden kaçtı. Kaçtıktan 10 saat sonra kendisi geldi. Bu olaydan sonra kedimin iştahı kaçtı.
Kendisi çok yemek yiyen bir ponçikken çok az yemek yiyen bir kediye dönüştü. Mamasını mı sevmedi acaba deyip yaş mama verdik. Ama en sevdiği mamayı bile bitirmemiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mevsimsel olabilir. Kedilere bir şeyi zorla yaptıramazsınız. Canı isterse yer, istemezse yemez ancak sokağa çıktıktan sonra bu durum başladıysa eğer, tesadüften çok, başka bir şeyin işaretçisi olabilir. Bence bir veterinere götürün.

Mide rahatsızlığı olabilir. Dışarda yanlış bir şey tüketmiş olabilir. Kedinize ilaçlanmadığından emin olduğunuz bir yerden ot toplayıp verir misiniz? Evden kaçma durumları, genelde çiftleşme ayında ortaya çıkıyor. Eğer kediniz 10 saat içinde çiftleşmiş ise, iştahi kaçmış olabilir.
İlk ot vermenizi öneriyorum. İlaçlı olmadığına lütfen dikkat edin.

Bence dışarıda diğer kediler tarafından dışlanmış ve saldırılmış olabilir, bu sebepten korku ve stresten dolayı yemek yemeyebilir. Veterinere götürün daha iyi olacaktır.

Mide rahatsızlığı olabilir. Dışarda yanlış bir şey tüketmiş olabilir. Kedinize ilaçlanmadığından emin olduğunuz bir yerden ot toplayıp verir misiniz? Evden kaçma durumları, genelde çiftleşme ayında ortaya çıkıyor. Eğer kediniz 10 saat içinde çiftleşmiş ise, iştahi kaçmış olabilir.
İlk ot vermenizi öneriyorum. İlaçlı olmadığına lütfen dikkat edin.
Bence dışarıda diğer kediler tarafından dışlanmış ve saldırılmış olabilir, bu sebepten korku ve stresten dolayı yemek yemeyebilir. Veterinere götürün daha iyi olacaktır.
Hocam dün veterinere götürdüm. Uzun süre stres olduğunda yada üşüdüğünde başlayan bazı sağlık sorunları varmış. Kaçtığı gün 2 kere yağmura yakalandı ve bayağı stres olmuştu.

Merhabalar, Benim kedim Çarşamba günü camdan aşağı atlayarak evden kaçtı. Kaçtıktan 10 saat sonra kendisi geldi. Bu olaydan sonra kedimin iştahı kaçtı.
Kendisi çok yemek yiyen bir ponçikken çok az yemek yiyen bir kediye dönüştü. Mamasını mı sevmedi acaba deyip yaş mama verdik. Ama en sevdiği mamayı bile bitirmemiş.
Pirzola yedir, dene. Bak, yine yemezse veterinere götürün.
Pirzola yedir, dene. Bak, yine yemezse veterinere götürün.
😂😂

Yeni konular

Geri
Yukarı