Kediye isim önerisi

Mr. KEY

Kilopat
Yaklaşık 3 gün önce bahçemize gelen bu kızın adı ne olsun? Ayrıca tavsiyenizi isteyeceğim bir konu var. 4 gün önce bahçemize geldi bu kedi yaklaşık 3-4 aylık olduğunu tahmin ediyorum. Sabah akşam biraz süt veriyorum sütün içine az bir şey ekmek atıyorum. Bana çok alıştı sürekli oyun oynamak istiyor. Annesi bildiğim kadarıyla yok hiç gelmedi. Mahallenin büyük kedileri bahçemize gelip bu yavrucağa saldırıyorlar zarar vermelerinden korkuyorum. Bahçemiz yeterince geniş. Yağmur görmeyecek bir köşeye karton kutu koyup içine minder attım uyuması için. Ama orada uyumuyor kalkıp kapının önüne geliyor orada uyuyor. Evin içine almam mümkün değil. Ailem dışarda kendileri de besliyorlar fakat evin içine girmesine sıcak bakmıyorlar. Açıkçası bende öyle düşünüyorum. Şimdi ben bu hayvanı nasıl koruyabilirim diğer kedilerden. Ya da bırakayım mücadele etmeyi öğrensin mi?
WhatsApp Image 2020-10-17 at 16.34.32.jpeg

Bizim yan binada çatıda kedi mahsur kalmış. Annesi bu yavruyu unutmuş vs. Ekmeğe süt bandırıp diğer çatıya atıyoruz. Kedi besleniyor. Kediyi köyde beslemek isterim de. Elimden bir şey gelmiyor.
Edit: Smokey.

İsim önerilerinden bir isim seçerim. Ayrıca evcil hayvan olarak sahiplenmedim. İstediği zaman gitmekte özgür bırakıyorum. Amacım sadece aç kalmasını önlemek. Gitmezse de beslerim.

İsim önerilerinden bir isim seçerim. Ayrıca evcil hayvan olarak sahiplenmedim. İstediği zaman gitmekte özgür bırakıyorum. Amacım sadece aç kalmasını önlemek. Gitmezse de beslerim.
Özgür koy diyecektim ama dişi muhtemelen. Özgür dememin sebebi, üstteki belirttiğiniz gibi özgür bırakıyorum demenizden ilham aldım.

Geri
Yukarı