KeGames Güvenilir Mi?

Waifu Impact

Kilopat
Makaleler
10
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1526212193
KeGames 2.el oyun takası-satışı yapan bir yer lakin güvenilir mi? Yorumları okudum ve güvenilir gibi geldi ama oyunda bir sıkıntı çıkar mı acaba? Kırık kutu veya çizik CD gibisinden. Daha önce hiç alışveriş yapan oldu mu?

Ben yerine gidip oyun almıştım, herhangi bir sorun yaşamadım. İnternet üzerinden alacaksan sahibinden gibi sitelerde geri iade hakkın var zaten.

Bugün kargoya verdim. Oyun gelince tekrardan yazarım. 2.el oyun gönderdikleri için kırık kutu, çizik CD gibisinden bir sorun olacak diye korkuyorum. Neyse hayırlısı bakalım.

Güvenilir 5 yıldır oradan alışveriş yapan arkadaşlarım var hiçbir sorun yaşamadılar korkmanızda bir sorun yok. :):)

Önce aradım. Bu oyunları takas etmek istiyorum nasıl olacak dedim. Ben Muğla'da oturuyorum bu arada. Sitede ki adrese MNG Kargo ile gönderin dediler. Bende önceden İnventus'tan almış olduğum termal macun kutusuna(Şu patlayan şeyler varya) ona koydum ve oyunun içine Mortal Kombat X ile Bloodborne takası yapmak istediğimi yazan bir kağıt koydum. Gönderdikten 2 gün sonra Bloodborne elimde oldu. Hiçbir sıkıntısı yok. Hatta şuan Rahip Vekili Amelia'ya geldim. Pazartesi günü Dark Souls II: Scholar Of The First Sin ile Dying Light takası yapacağım. Oldukça güvenilirmiş (y)

Merhabalar arkadaşlar,

Ps5 oyunu satın alan var mı 0 olduğu konusunda herhangibir garantisi var mı firmanın değerli yorumlarınız rica.

Yeni konular

Geri
Yukarı