Kekemelik nasıl geçer?

Önemli değil hocam. Bir kaç gün önce Almanca konusunda etiketlemiştim de sanırsam çevrimdışı olduğunuz için görmediniz mesajımı. Önemli değil.
Hocam tekrar mesaj atabilirsiniz.

Önemli değil hocam. Birkaç gün önce Almanca konusunda etiketlemiştim de sanırsam çevrimdışı olduğunuz için görmediniz mesajımı. Önemli değil.

Hocam Instegram'dan mı?

Sağ ol hocam sanada geçmiş olsun. Nasıl gidiyor terapist işi hocam.
İyi hocam. Bu hafta uzun cümlelere başlayacağız. Etrafımdakiler baya bir düzelmişsin diyor da ben pek gelişme göremiyorum kendimde. Sosyalleşmeye de çalışıyorum. Dershaneye yazıldım. Oraya gidiyorum. Oranında etkisi oluyor.

İyi hocam. Bu hafta uzun cümlelere başlayacağız. Etrafımdakiler bayağı bir düzelmişsin diyor da ben pek gelişme göremiyorum kendimde. Sosyalleşmeye de çalışıyorum. Dershaneye yazıldım. Oraya gidiyorum. Oranında etkisi oluyor.

Hocam sosyalleşmek için size litmech önerebilirim. İstersen mesajla istersen konuşmayla bile sosyalleşebilirsin. Dershanede arkadaş edinmen senin için çok güzel olur. Buradan benimlede konuşabilirsin.

Hocam sosyalleşmek için size litmech önerebilirim. İstersen mesajla istersen konuşmayla bile sosyalleşebilirsin. Dershanede arkadaş edinmen senin için çok güzel olur. Buradan benimlede konuşabilirsin.
Çok teşekkür ederim hocam. Dershanede ki arkadaşlar da iyi mi kötü mü bilemiyorum maalesef. Bence biraz alışmak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı