Kelimelerde yapılan yazım yanlışları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Shinrai

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Herkese iyi günler dilerim.

Bildiğiniz üzere forumda @TwoBee isimli bir üye var. Kendisi eski bir arkadaşım olur. Yetki aldığını bana attığı uyarı mesajı ile gördüm. Kendisini tebrik ederim.
Adsız.png

Yetki aldıktan sonra kuralları okumasını beklerdim. Kelimelerde yapılan yazım yanlışlarından dolayı Uyarı ya da Ceza verilmiyor. Rapor veya Yetkili biri tarafından tespit edilmesi halinde düzeltiliyor. Acemiliğine ve yaşına veriyorum. Görevini yaptığı süre boyunca bu tür hatalardan kaçınmasını temenni ediyorum.

Geçmişte benim açtığım ve çoğunda haklı bulunduğum itiraz konuları ile dalga geçmişti. Ve Yeni moderatörler içinde itiraz konusu açmamı beklediğini belirtmişti. Beni yanlış tanıdığını tahmin ediyorum. Sadece Yanlışlara ve haksızlıklara kayıtsız kalamıyorum. Yaş sınırına rağmen aldığını yetki için tekrar kendisini tebrik ederim.

Son düzenleme:
Kelimelerde yapılan yazım yanlışlarından dolayı Uyarı ya da Ceza verilmiyor. Rapor veya Yetkili biri tarafından tespit edilmesi halinde düzeltiliyor.
Yanlış. Kullanıcının hatasından haberi yoksa aynı hatayı yapmaya devam edecektir. Sadece düzeltip geçmek mantıksız, uyarı da verilmeli ki moderatörümüz burada doğru olanı yapmış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı