Kemal Kılıçdaroğlu elektrik faturasını ödedi!

Gösteremezsin çünkü yanlış konuşuyorsun veya yalan söylüyorsun. Aynı kullanımda 195 TL gelirken 830 TL gelen bir fatura yok ortada.
Neredeyse aynı faturalar bana da geliyordu diyorum bana neden 200 TL gelirken 350 daha sonra KDV düşünce nisan için 310 flan geliyor fatura da sana 830 TL gelsin! Demek ki bir şeyi yanlış ve eksik söylüyorsun kasıtlı olarak.

Not: Cevap veremeyince hemen hakaretvari konuşmaya geçtin hiç şaşırtmadan.
Evet, tamam zamlandılar fakat 195'den 830'a fırlamak neymiş. 4 katı fazla.

Birim fiyatları her şeyi açıklıyor. İşin esrarengiz yanını hiç söylemiyorum. 10 yıldır aynı iş yerini çalıştırıyorum. Tüketimim hiç bu kadar artmamıştı. Aynı cihaz ve aynı lambalar aynı saatlerde çalışıyor :) Kışın soba, yazın klima çalıştırmaktan çekinmezdim. Ama çalıştırmadan tüketim uçar hale geldi. Yazık gerçekten. Siz daha kendinizi kandırın.

Dosya Ekleri

• 9E9B875B-42C7-4F29-B293-A4A5FE19F1EB.jpeg
    9E9B875B-42C7-4F29-B293-A4A5FE19F1EB.jpeg
    108,9 KB · Görüntüleme: 65
  • B4060E06-C471-46C1-9C90-0EB3935818DE.jpeg
    B4060E06-C471-46C1-9C90-0EB3935818DE.jpeg
    109,4 KB · Görüntüleme: 72
  • 655B03E3-A003-4D7E-A9A8-AD70E02DF6E0.jpeg
    655B03E3-A003-4D7E-A9A8-AD70E02DF6E0.jpeg
    110,7 KB · Görüntüleme: 64
Birim fiyatları her şeyi açıklıyor. İşin esrarengiz yanını hiç söylemiyorum. 10 yıldır aynı iş yerini çalıştırıyorum. Tüketimim hiç bu kadar artmamıştı. Aynı cihaz ve aynı lambalar aynı saatlerde çalışıyor :) Kışın soba, yazın klima çalıştırmaktan çekinmezdim. Ama çalıştırmadan tüketim uçar hale geldi. Yazık gerçekten. Siz daha kendinizi kandırın.

Elektrik zamlandı zaten ona bir şey diyen yok ki. Elektrik bizim para birimine göre pahalı. ( Dolar cinsinden hesaplanınca ucuz ama bize faydası yok.)

Ama senin iddian aynı kullanımda 195 TL gelen elektrik faturan zam sonrası 830 TL geldi diyorsun bende bu söylediğin yanlış veya yalan diyorum. 3 katı fazla tüketirsen zamlı tarife ile ancak o kadar gelir fatura.
Ayrıca benim muhalefete bu konuda ki eleştirim çözüm söylememesi alternatif sunmaması. Elektrik pahalı tamam bunu biliyoz zaten çözüm önerin ne! Zamlar geri alınana kadar elektrik faturamı ödemiyeceğim çözüme bak...
3 ay ödemeyince elektrik kesiliyor 1 hafta sonra onu da ödüyor geçti gitti işte konu ne anladık. Aynı et pahalı diyerek et-süt kurumuna gitmesi gibi vatandaşa gram faydası olmayan işler diye eleştiriyorum ben.

Elektrik zamlandı zaten ona bir şey diyen yok ki. Elektrik bizim para birimine göre pahalı. ( Dolar cinsinden hesaplanınca ucuz ama bize faydası yok.)

Ama senin iddian aynı kullanımda 195 TL gelen elektrik faturan zam sonrası 830 TL geldi diyorsun bende bu söylediğin yanlış veya yalan diyorum. 3 katı fazla tüketirsen zamlı tarife ile ancak o kadar gelir fatura.
Ayrıca benim muhalefete bu konuda ki eleştirim çözüm söylememesi alternatif sunmaması. Elektrik pahalı tamam bunu biliyoz zaten çözüm önerin ne! Zamlar geri alınana kadar elektrik faturamı ödemiyeceğim çözüme bak...
3 ay ödemeyince elektrik kesiliyor 1 hafta sonra onu da ödüyor geçti gitti işte konu ne anladık. Aynı et pahalı diyerek et-süt kurumuna gitmesi gibi vatandaşa gram faydası olmayan işler diye eleştiriyorum ben.
Başka partilerden çok önce hükümete odaklanmalıyız. Yıllardır yapılan yanlışların üstüne halen aynı yanlışları yapmaya devam. Burada en büyük suçlu hükümettir. Muhalefet beni ilgilendirmiyor şu an.

Zamlar geri alınana kadar kesinlikle elektrik faturamı ödemiyeceğim diyen Kemal Kılıçdaroğlu elektriği kesildikten 1 hafta sonra faturasını ödemiş!

Kemal Kılıçdaroğlu 28 TL açma kapama ücreti ve 1030 TL için bir miktar gecikme faizi ile faturasını ödemiş. Başta bu kadar yüksek perdeden büyük laflar eden Kemal Kılıçdaroğlu'nun 1 hafta içinde faturasını ödemesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Bu arada sözde 4 milyon abonenin elektiriği kesik diyen Kemal Kılıçdaroğlu'nun elektriği kesik diye ziyaret ettiği evde gerçekten elektrik varmış. Bugün bakan yeni bir açıklama yaptı. Akıllı sayaçtan her şey görünüyormuş. O evde sabah elektrik kullanılmış ama Kemal Kılıçdaroğlu geldiği saattlerde şartelleri kapatıp karanlıkta beklemişler! Abonenin sadece 5 gün elektiriği kesik kalmış o da 20 gün kadar önce ama basın açıklamasında 4 aydır karanlıkta kalmış aile deniyordu! Üstelik aile Kemal Kılıçdaroğlu gittikten sonra hiçbir şey olmamış gibi elektrik kullanmaya devam etmiş :)

Ne yazık ki ülkemizde siyaset çok kirli yapılıyor. 3 gün önce bakana yalancısın ispat et veya istifa et diyen CHP yönetminden akıllı saat ve elektrik dağıtım şirketi verileri ile her şey belgeli ispat edip açıklanınca nedense hiç ses çıkmıyor.

Sen akp karşıtı olan kişileri cehapeli bilmeye devam et.

Yeni konular

Geri
Yukarı