Kemal Kılıçdaroğlu Habertürk TV'de

Bu akşam yine çıktı Demokrat Amcam.
Bir sözü şöyle idi.
Kemal Kılıçdaroğlu: “Seçimlerde Erdoğan'ın karşısına aday olarak kimi koyarsak koyalım kazanırız.”

Sıkıcı program oluyor benim için, çok fazla yanıt alamadım. Ama yine de izliyorum.
HDP hususunda yine yuvarladınız lafları sayın genel başkanım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu akşam yine çıktı Demokrat Amcam.
Bir sözü şöyle idi.
Kemal Kılıçdaroğlu: “Seçimlerde Erdoğan'ın karşısına aday olarak kimi koyarsak koyalım kazanırız.”

Sıkıcı program oluyor benim için, çok fazla yanıt alamadım. Ama yine de izliyorum.
HDP hususunda yine yuvarladınız lafları sayın genel başkanım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bence S-400 yorumu ideal gibiydi. Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Yani demek istiyor ki ben çıkıp aday olsam kazanırım.

Zaten konuşulan üç aday var.
Kılıçdaroğlu.
Yavaş.
İmamoğlu.

Aralarından en güçlüsü Mansur başkan sonra İmamoğu sonra Kılıçdaroğlu.
HDP ülkücü bir aday istemez. İmamoğlu da HDP'ye sempatik gözükmeye çalışıyor.
Beraber ağaç dikmeler vs.

Buradan anlıyoruz ki Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu adaylık yarışında her ne kadar İmamoğlu kameralar da reddetse de.

Bence S-400 yorumu ideal gibiydi. Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Evet arada benim de tuttuğum yorumları var. S-400 konusunda %75 olarak katılıyorum.
"Kim bize saldıracak? Yunanistan mı? Rusya mı?" yorumu bence politikacıya yakışmıyor. Herkes potansiyel düşmandır. Ama S-400 alınma nedeni, Rusya uçağını düşürmemizin bedeli olabilir.

Yani demek istiyor ki ben çıkıp aday olsam kazanırım.

Zaten konuşulan üç aday var.
Kılıçdaroğlu.
Yavaş.
İmamoğlu.

Aralarından en güçlüsü Mansur başkan sonra İmamoğu sonra Kılıçdaroğlu.
HDP ülkücü bir aday istemez. İmamoğlu da HDP'ye sempatik gözükmeye çalışıyor.
Beraber ağaç dikmeler vs.

Buradan anlıyoruz ki Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu adaylık yarışında her ne kadar İmamoğlu kameralar da reddetse de.

AKP bu kadar oy kaybetmişken, HDP olmadan da seçimi kazanabilirler. Hatta bence işlerini daha da kolaylaştırır.
HDP'yi köşeye atsan ne olacak? Erdoğan'a mı oy verecekler?

AKP bu kadar oy kaybetmişken, HDP olmadan da seçimi kazanabilirler. Hatta bence işlerini daha da kolaylaştırır.
HDP'yi köşeye atsan ne olacak? Erdoğan'a mı oy verecekler?
Kendi adaylarını çıkaracaklar.
Ayrıca İstanbulu kazandıran HDP. Kendi adaylarını çıkarsalardı kazanabileceklerini zannetmiyorum. Çünkü İstanbul seçimi çok az fark ile kazandı İmamoğlu.

Kendi adaylarını çıkaracaklar.
Ayrıca İstanbul'u kazandıran HDP. Kendi adaylarını çıkarsalardı kazanabileceklerini zannetmiyorum. Çünkü İstanbul seçimi çok az fark ile kazandı İmamoğlu.

Belediye seçimi konusunda kesinlikle katılıyorum. O zaman ki konjonktür farklıydı biraz. Geçen süreçte hükümet aşırı yıprandı, pandemi ve ekonomi cidden büyük darbe vurdu.
Şu anki ekonomik senaryoda gerek yok bence yancıya.

Belediye seçimi konusunda kesinlikle katılıyorum. O zaman ki konjonktür farklıydı biraz. Geçen süreçte hükümet aşırı yıprandı, pandemi ve ekonomi cidden büyük darbe vurdu.
Şu anki ekonomik senaryoda gerek yok bence yancıya.
Öyle diyorsun da HDP seçmeni az değil.
2018 de %7.2 oy almış.

AKP ne kadar oy kaybetti onu bilmiyoruz. Anket şirketlerine de iki tarafın yandaşları olduğundan güven olmuyor.
Seçim gösterecek ne olacağını.

Geri
Yukarı