Kemal Kılıçdaroğlu Sayıştay'ı Uyardı

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
CHP lideri Kılıçdaroğlu: "Sayıştay size sesleniyorum. Tespit ettiğimiz 418 milyar doları raporlarınızda görmezsem yakarım sizi."
Haberin Kaynağı: yorum: Ülke her yönüyle bir bataklığa saplanmış durumda ya bu batanlıktan hep birlikte çıkacağız ya da bu bataklık yavaş yavaş hepimizi 100 yıllık ülkemizi yutacak.

418-128=290, iyi sayı. Ülkeyi küresel topuna çevirmezlerse oluru var.

CHP lideri Kılıçdaroğlu: "Sayıştay size sesleniyorum. Tespit ettiğimiz 418 milyar doları raporlarınızda görmezsem yakarım sizi."
Haberin Kaynağı: yorum: Ülke her yönüyle bir bataklığa saplanmış durumda ya bu batanlıktan hep birlikte çıkacağız ya da bu bataklık yavaş yavaş hepimizi 100 yıllık ülkemizi yutacak.
Mahkemede dava açmak varken, neden ortalığa sallıyor ? Tespit etti neyi bekliyor ? Ülke ne ikdidarın nede 6 lı masanın umurunda değil, 21 yıldır aynı şov, maalesef çareyi en olmazlarda arıyoruz.

Mahkemede dava açmak varken, neden ortalığa sallıyor ? Tespit etti neyi bekliyor ? Ülke ne ikdidarın nede 6 lı masanın umurunda değil, 21 yıldır aynı şov, maalesef çareyi en olmazlarda arıyoruz.
Dava açmak ha? Bayağı komikmiş. Davanın muhtemel sonucunu ikimizde gayet iyi biliyoruz.

Dava açmak ha? Bayağı komikmiş. Davanın muhtemel sonucunu ikimizde gayet iyi biliyoruz.
Değil mi ? Seçim kaybede kaybede ülkeyi guguk devletine çevirdiler, bu daha komik.

Davanın sonucudan ziyade sen bunu ispatlayabiliyor musun ? Vatandaş ona bakar.
Yoksa hepimiz soygunun farkındayız. Hakkımızı savunsunlar diye siyasilere oy vermiyor muyuz ?

Değil mi ? Seçim kaybede kaybede ülkeyi guguk devletine çevirdiler, bu daha komik.

Davanın sonucudan ziyade sen bunu ispatlayabiliyor musun ? Vatandaş ona bakar.
Yoksa hepimiz soygunun farkındayız. Hakkımızı savunsunlar diye siyasilere oy vermiyor muyuz ?
Adam nasıl ispatlasin? 128 milyar gibi bak gene başlarda bişe demezler dava açılınca, iftiracı terörist.

Adam nasıl ispatlasin? 128 milyar gibi bak gene başlarda bişe demezler dava açılınca, iftiracı terörist.
Haklıysan, belgen varsa açarsın davanı, çıkan sonucu da sine i millete gösterirsin. Sonra bana verin oyunuzu çözeyim dersin. Devlet adamı ciddiyeti bunu gerektirir. Bak Mansur Yavaşa, hepsini veriyor mahkemeye, örnek alınacak birisi aranıyorsa onu örnek alsınlar, adam bu yüzden seviliyor.

Geri
Yukarı