Kemal Kılıçdaroğlu'na oy verir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sonra gelip foruma neden dolar 20 diye yazma neyse iyi geceler.
Ya adın mhmtkaralord ya ilk seçimin ya da oy veremeyeceksin millete 10 yaş filan diyorsun bir de laf atmaya çalışıyorsun kime vereceğimi sana mı soracağım çocuk?

Vermeyene de hakaret etmeye çalışıyorlar tiplere bak :D Ben teröristlerle Şeyh Said cilerle aynı yerde olan adama oy vermem siz verin.

Arkadaşlar Kemal Kılıçdaroğlu %90 ihtimalle aday olacak. Özellikle sorum muhalif arkadaşlara,
Muhalif olsanız bile Kemal Kılıçdaroğlu'na oy verir misiniz? Yoksa seçime gitmez veya karşısındaki rakibe mi oy verirsiniz? Merak ettim teşekkürler.

Erdoğana veririm gene ona vermem ki veremem istesem de :D
Ki erdoğanada vermem kazanamiyacak bir partiye veririm.

Son düzenleme:
Evet veririm. En kötüsünü gördük, daha ne kadar kötü olabilir? Gidip Erdoğan'a oy veririm de Kılıçdaroğlu'na oy vermem diyenler hakkında hiç iyi şeyler düşünmüyorum.

Vermem, ben istediğim adayı seçmekten sırf birileri kendini ortaya atıyor diye vazgeçecek değilim. Mansur da hayal kırıklığı çıktı. Muharrem İnce'nin çizgisini çok çok beğeniyorum kazanamasa da oyun onadır.

Karşısında ne varsa oy verecegim kişi farklı bu değil.

Mahsur yavaş gelirse ilk defa CHP'ye oy veririm ama Kemal Kılıçdaroğlu'na oy vermem.

veririm, 3 5 yıl öncesini unutan milletimiz çok oldugundan onlar gibi burda tatava yapmadan söylemek lazım.

Bana uygun aday olmazsa biraz da farklı kişiler çalsın mantığıyla oy veririm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı