Kemik çatlamalarına ne iyi gelir ?

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar okulun 1. kattan kaçayım diye atladım, zemin kat biraz yüksekmiş.
Bileğim çatladı ve 2 ayağım hafif incildi, ezildi. Yani bayağı bir süre yokum, tek elle olmuyor.

Cevağ veremeyebilirim. Ne iyi gelir, internetten de araştırdım biraz. Ağrısı nasıl geçer ?

Balık yemek kemiklerin geç kaynamasına ve dahada çok kırığa neden olabiliyormuş. Babamın kolu kırıldığında Annem kelle paça içirdim diyordu kemiklerin çabuk kaynaması ve kuvvetlenmesi içinmiş. :)

İncildi ne demek :D İncindi doğrusu. Kemiklere en çok yumurta, balık,Sebze bu gibi Şeyler iyi gelir. Kısaca D vitamini aman lazım. Ancak Kemik kırığı ve çıkığı var ise, doktora Detaylı mr çektirip Doğru birleştirilmesini ve kaynamasını sağlattırın. Yoksa Ömür boyu onun ağrısından duramazsın.

Yaa bunlar boş tavsiyeler. Kaynak makinesi alıp kaynat bir güzel. Olmadı adres ver gelip biz... neyse. :D arkham'ın tavsiyelerinden yapacaktım bir nevi. Onları uygula. :D

Danino. (Anlayana)

- - - Güncellendi - - -

Kelle paça çorbası ve d vitamini alıcaksın. Doktora görün vereceği ilaçları kullan. Bileklik al sürekli tak.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı