Kemirilmiş Ethernet kablosu sistemde donmaya sebep olur mu?

Ceyhun_x06

Hectopat
Daha fazla  
Bizim evde kedilerimiz var. Sabah kalktığımda Ethernet kablomun kemirildiğini içindeki tellerin dışarı çıktığını gördüm. Bantla falan düzeltmeye çalıştım. 3 gün önce oldu bu olay. O günden sonra bilgisayar oyun oynarken veya video izlerken donmaya başladı. Her 3 LoL maçının birinde oyun donuyor ve reset atmak zorunda kalıyorum. Ayriyeten mavi ekran hatası da almaya başladım. Acaba bu sorun Ethernet kablosundan olmuş olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim evde kedilerimiz var. Sabah kalktığımda Ethernet kablomun kemirildiğini içindeki tellerin dışarı çıktığını gördüm. Bantla falan düzeltmeye çalıştım. 3 gün önce oldu bu olay. O günden sonra bilgisayar oyun oynarken veya video izlerken donmaya başladı. Her 3 LoL maçının birinde oyun donuyor ve reset atmak zorunda kalıyorum. Ayriyeten mavi ekran hatası da almaya başladım. Acaba bu sorun Ethernet kablosundan olmuş olabilir mi?

Kabloyu kim kemirdi?.

Bir şey olmaz performans falan düşmez.

İnternet hızın düşebilir veya bağlantı sorunu olabilir.

Kedi yeme vakti geldi sanırım :D.

Performans kaybı olmaz sistemde.

Video izlerken donuyor demişsiniz internet kablosu zarar gördüğü için bağlantıda sorun oluyor olabilir.

Zaten oynadığın oyun internet tabanlı ping sebebinden ötürü donuyordur.

Ethernet kablosunun koruyucusunu kemirmişlerdir. Eğer halı altında falan duruyorsa sürtünmeye bağlı daha fazlası da aşınmış olabilir. Her neyse sonuç olarak olsa olsa bağlantı sorunu yaşarsınız ki bu da video donması, online oyunda kopukluk, lag vs. olmasına sebep olur ama mavi ekran almanızla alakası olmaz o başka bir durumdan kaynaklıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı