Kendi kendine klasör oluşuyor

Wexendax

Hectopat
Daha fazla  
lanet dosyalar.png
Merhabalar, başlıkta da gördüğünüz üzere bilgisayarım kendi kendine klasör oluşturuyor, bir arkadaşıma sordum trojan olabilir dedi ama yine de sizin fikirlerinizi almak isterim, mesela nasıl bu lanet şeyi bilgisayarımdan kaldıracağım gibi, çünkü siliyorum siliyorum baştan iniyor bu lanet klasörler.

İmzamdan sistem tarama 1 ve 2 sonucunu paylaşın bakalım. Yapıp yapmadığını görürüz.

Yalan borcum mu var tabii ki de yaptım, dün yaptığımda trojanı 5 tane çıkmıştı ve 5'ini de sildim sonradan bir tane daha geldi.

İmzamdan sistem tarama 1 ve 2 sonucunu paylaşın bakalım. Yapıp yapmadığını görürüz.

Neyse en azından yardımın için teşekkür ederim, konuyu kapatıcam zaten senin sayende trojanı falan sildim.

Malwarebytes ile taratmayı denediniz mi? Virüs ün geri gelmiş olması, yeniden indirdiğiniz anlamına da gelebilir. İndirdiğiniz bir crackli yazılıma da girdiğinizde yeniden virüs oluşturuyor olabilir.

Ondan sonra Malwarebytes ile taradım ve zaten silindi yaptığım crackli bütün dosyaları sildim yani sanırım kurtuldum.

Geri
Yukarı