Kendi konumuzu çözdüğümüzde kendimizi sürekli çözüm olarak işaretlemek mümkün mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@SIRINDOSCARF, kaldı ki rankın bir olayı da zaten yok. Niye öyle yaptıklarını da açıkçası anlayabilmiş değilim. Sosyal hayattan ilgi görmeyip buradan mı ilgi bekliyorlar diye düşünmüyor değilim.

Mesela kim yapıyor sürekli bunu peki?

@wanetage, forumlar vakit geçirmek ve sorunlara yardım etmek için varlar zaten. 13K mesajım var, bir anlamı yok mesela.

Vallaha haklısın. Bazen diyorum sadece teknik destek konularına bakayım diyorum sonra bir bakmışım bir tartışmanın içinde kaybolmuşum. Bazen anlamıyorum burada bir şey öneriyorum başkası geliyor yok efendim neden öyle diyorsun bu daha iyi sen ne amaçla böyle şeyler yapıyorsun tarzından şeyler. Hani görmezlikten geleyim diyorum bu sefer konu sahibini etkileyecek. Geçenlerde ben 16x2 DDR4 RAM'leri öneriyorum diye az daha 8x2 önerenler beni topa tutacaktı. Bazen bu forumdaki insanları anlamıyorum. Moderatörleri aşağılayacak her türlü şeyi söylüyorlar ama kendileri en beterini yapıyor bazen. Hatta kendilerini bile alıyorlar bu yönden. Sağlam bir temizlik lazım ya da foruma üyeleri alırken bilgisini ölçmek amacıyla bir teste tabii tutulup ona göre başlangıçta belli bir bilgi seviyesi verilebilir. Yoksa önüne gelen her konuya 2 3 laf sallıyor. Dün bir konuda her LGA 775 anakart Core 2 Quad işlemciler desteklemiyor diyor. Oysaki her anakart destekliyor. (bayağı kötü güç beslemesi olanlar çalıştırmayabiliyor) ama ona rağmen böyle bilmişlikler var. Ben zamanında LGA 775 üzerine bayağı araştırma yapmış birisiyimç sırf bu yüzden OC konusunda yeteneklihim LGA 775 üzerinde. Çünkü genel mantığı bilince oradan diğer konulara bağlantı kurulabiliyor. Hatta bazı konulara böyle düşünerek cevabımı yazıyorum bilip bilmeden sallamayın diyorlar. Açıkçası ben bunu duyunca hem sinirleniyorum hem de üzülüyorum. Belki şu anda bu yazdıklarımı ayrı konuda yazmam gerekirdi ama biraz içimi dökmek istedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı