Kendi metaverse projemi nasıl oluşturabilirim?

Asgari ücret olsun, herkese 4.250 TL verelim. Sonra gelen kişileri sınavdan geçirelim. Ekipte 5 kişi olsun, bu iş sıkı çalışmayla halledilir. Aylık masraf 30.000 TL'yi bile geçmiyor.
İşi bilmeyen biri ile çalışmaktansa 5-6 kat fazla maaş verip hem kaliteli hem hızlı iş çıkarmış olurum. Senin dediğin ücrete mezunlar bile gelmez.
Her şey para değil
Herkes senin gibi düşünmüyor.

Bana bir şirket bunu verse ben çalışırım. Her şey para değil. Yüksek seviyede tecrübeli olmasam da elimden geleni yaparım. Sonuçta önemli olan mantık. Yazılım dilini biliyoruz. Tabii çalışma saatleri ve sistem de önemli.

Bir şirket size asgari ücret bile vermiyorsa yolun başındasınız demek ki. Kuracağın şirketin aylık masrafından haberin var mı?

Asgari ücretle çalıştırdığın yazılımcıdan MMO seviyesinde networking çözümü istediğinde ortaya çıkacak sonucu merak ediyorum.

Piyasada iş bekleyen bir sürü genç var. Tecrübeli birini bulmak kolay. Bir ilan veririm, ilana başvuru yoğun olur. Verimli olup olmadığını ise sınavla ölçerim.

Asgari ücret olsun, herkese 4.250 TL verelim. Sonra gelen kişileri sınavdan geçirelim. Ekipte 5 kişi olsun, bu iş sıkı çalışmayla halledilir. Aylık masraf 30.000 TL'yi bile geçmiyor.

Kalifiye olmayan adamin yazdigi cop kodu duzeltmek sifirdan yapmaktan daha uzun surer.

Senin yaptigin bu odeme planiyla yazilimci bulmanin imkansizligi kadar bulacagin adamlarin da metaverse projesi kodlamasi imkansiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı