Kendi oyunum "Rounded" sonunda piyasaya çıkıyor!

Teşekkür ederim, beğenmene çok sevindim :)

Çok iyi olur, aynı zamanda ben de mail atacağım oyun çıktığında, çok teşekkür ederim!

Şimdilik biraz dinlenmeyi ve ufak ufak güncellemeler yapmayı düşünüyorum. Fakat ileride neden olmasın :)

1,99 fakat ilk güne özel %10 indirimli olacak.

Hee, kusura bakma dostum yanlış anlamışım. Hatamın telafisi olarak sana da Key hediye etmek istiyorum :)

Çok teşekkürler, umarım hayallerime ulaşabilirim :)

Fiyatta çok ucuz. Steam kullanmıyorum ama başka birinin hesabını kullanıp demeyeceğim.

Dostlar yeniden selam. Hatırlayanlarınız olabilir, Rounded adında bir oyun üzerinde çalışıyordum. Nihayet Steam'den onay çıktı ve şu an ön gösterimde. Bu konuyu açmamın sebebi oyunu gerçekten bekleyen insanlara haber vermek istemem.

Oyunun Steam linkini aşağıya bırakacağım. İstek listesine eklerseniz, oyun çıktığı gibi bilgilendirileceksiniz. Aynı zamanda siz listeye ekledikçe oyunum daha da öne çıkacak. Oyunun çıktığı gün de Sosyal'e konu açacağım, beni buradan da takip edebilir destek vermek isteyenler.

Oyun çıktığı gün yanında çekilişler vs. de yapacağım, aklımda birkaç bir şey var :) Oyunun fiyatı 1,99TL olacak. Çıktığı güne özel %10 indirim olacak. Söz verdiğim bazı kişiler var, oyunu hediye edeceğim. Onları da unutmadım, hepsine tek tek key göndereceğim.

Bir yardım istediğim nokta da, bu konulardan anlayan varsa ne şekilde oyunumun reklamını yapıp daha göz önünde bulundurabilirim, fikirlerinizi bekliyorum.

Bugüne kadar bana destek veren, arkamda olan herkese çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız :)

Eki Görüntüle 973692

Oyunun Steam linki: Rounded on Steam

Eski konu:https: //www.technopat.net/sosyal/konu/kendi-yaptigim-oyunun-ikinci-demosu-guencel-ve-son-demo.1296565/

@Birisi42
@Predator Titan
Hayırlı olsun hocam çıkınca alıp oynayacağım, tanıtım videosundan etkilenerek söylüyorum güzel'e benziyor.

Çok iyi olur, aynı zamanda ben de mail atacağım oyun çıktığında, çok teşekkür ederim!

Şimdilik biraz dinlenmeyi ve ufak ufak güncellemeler yapmayı düşünüyorum. Fakat ileride neden olmasın :)

Hee, kusura bakma dostum yanlış anlamışım. Hatamın telafisi olarak sana da key hediye etmek istiyorum :)

Hocam bence ilk güne özel bedava verilmeli (keşke öyle dünya olsa) ilk deneyenlerden biri olacağız.

Hee, kusura bakma dostum yanlış anlamışım. Hatamın telafisi olarak sana da key hediye etmek istiyorum :)

Yok hocam sağ olun, ben size destek olmak isterim. Kendim satın alacağım.

1618396802690.png

İstek listeme ekledim, fiyatı makul olursa alırım da. Tek bir şeyi eleştireceğim, önizlemedeki müzik çok baş ağrıtıyor.

Fiyatta çok ucuz. Steam kullanmıyorum ama başka birinin hesabını kullanıp demeyeceğim.
Çok teşekkür ederim, düşünmen yeter dostum :)
Hayırlı olsun hocam çıkınca alıp oynayacağım, tanıtım videosundan etkilenerek söylüyorum güzel'e benziyor.
Beğenmene çok sevindim, oynadıktan sonra da yorumlarını bekliyorum :)
Hocam bence ilk güne özel bedava verilmeli (keşke öyle dünya olsa) ilk deneyenlerden biri olacağız.
Ücretsiz olmasını ben de çok isterdim fakat sanırım ilk gün ücretsiz çıkarılamıyor :( Yine de %10 indirim koydum ben.
Yok hocam sağ olun, ben size destek olmak isterim. Kendim satın alacağım.
Çok teşekkürler :)
İstek listemde çıktığı gibi almayı düşünüyorum.
Sizin için sıkıntı olmazsa bir soru sormak istiyorum;
Oynayış süresi ne kadar? İftardan sahura biter mi? 😃
Şöyle söyleyeyim, 35 bölüm var ve bazen bir bölüm yarım saat sürüyor. Bunu göz önüne alırsak, ve ilk birkaç bölümü saymazsak minimum 5 saatlik bir oynanış oluyor. Tabi her bölümü tek seferde geçerseniz ;)
Hocam ailem oyun almama izin verse alırım. Çok para da değil ama maalesef izin vermezler.
Ben sana hediye etmek istiyorum dostum. Yazıyorum adını bir kenara :)
@yigidyum hocam sistem gereksinimleri yazmıyor.(!)(!)
Steam sayfasında yazıyor dostum?🤔
Eki Görüntüle 973878
İstek listeme ekledim, fiyatı makul olursa alırım da. Tek bir şeyi eleştireceğim, önizlemedeki müzik çok baş ağrıtıyor.
O video muhtemelen değişecek zaten. Dediğim gibi, biraz aceleye ve sinirime denk geldi :(

Yeni konular

Geri
Yukarı