Kendi oyunum "Rounded" sonunda piyasaya çıkıyor!

Vallahi hocam bana da babam izin vermiyor ama sırf destek için babamla biraz sürtüşüp almayı düşünüyorum.

Türk oyunculara destek falan bir şeyler saçmalayacağım artık olmadı üstüne giderim.
Çok zorda kalırsan, dediğim gibi hediye ederim ben sana :)
Eğer 1.28 altına düşerse hemen alırım.
Belirli zamanlarda indirim yapacağım zaten, muhtemelen düşer yani :)
Eleştrilere olumlu bakın lütfen yoksa 2. Erzurum olayı yaşanır.
Ben eleştirilmeye açığım, bu beni geliştirir. Oyunumun mükemmel olmadığının farkındayım. Küfür, hakaret, aşağılama olmadığı, ya da "çöp" gibi ifadeler kullanılmadığı sürece hiçbir şekilde darılmam. Yapıcı eleştirilere her zaman açığım.
Hocam oyun hakkında sorularım var, çıktığı zaman almak istiyorum da.

1- oyunda kaç bölüm var ve kaç saat sürecek?

2- ve benim 2 sistemden birisi bu oyunu kaldırır mı?
( i5 2540M- HD 3000) ( i3 1005G1- UHD 620 )

Eğer oyunu seversem 4-5 arkadaşıma hediye edeceğim, aynı Seen oyununda olduğu gibi :)

Umarım harcadığınız paranın ve emeğin karşılığını alırsınız, başarılar.
Oyunda şimdilik 25 Rounded özel mod, 10 tane de zor mod bölümü var. Şu andan ortalama 5-7 saat içinde bitirilebilir. Sistem gereksinimleri Steam sayfasında detaylıca yazıyor dostum :)
Umarım başarılı bir oyun olur. (Key için rezervasyon.)
Key herkese dağıtmıyorum, fakat çekiliş vs. yaparsam adını ekleyeceğim :)

1618399247906.png

Screenshot_2021-04-14-14-23-01-368.jpeg

Sistem gereksinimi soran arkadaşlara.
Çok zorda kalırsan, dediğim gibi hediye ederim ben sana :)

Belirli zamanlarda indirim yapacağım zaten, muhtemelen düşer yani :)

Ben eleştirilmeye açığım, bu beni geliştirir. Oyunumun mükemmel olmadığının farkındayım. Küfür, hakaret, aşağılama olmadığı, ya da "çöp" gibi ifadeler kullanılmadığı sürece hiçbir şekilde darılmam. Yapıcı eleştirilere her zaman açığım.

Oyunda şimdilik 25 Rounded özel mod, 10 tane de zor mod bölümü var. Şu andan ortalama 5-7 saat içinde bitirilebilir. Sistem gereksinimleri Steam sayfasında detaylıca yazıyor dostum :)

Key herkese dağıtmıyorum, fakat çekiliş vs. yaparsam adını ekleyeceğim :)
Bu insanın değeri bilinmeli.

Türk oyun yapımcısı falan hikaye, bu hocam kaliteli bir insana benziyor.
Her şeye olur diyor, yaparım diyor, ayarlarım diyor, proximty games yapımcısı gibi, oyunu beğenmeyince argo kelime kullanacağını sanmam.

Vay! Tebrik ederim.
Maalesef sistemden dolayı oynayamayacağım.
:( İleride belki daha da düşürebilirim elimden gelirse.
Yorumlarını bekliyorum dostum :)
Eki Görüntüle 974002
Sistem gereksinimi soran arkadaşlara.

Bu insanın değeri bilinmeli.

Türk oyun yapımcısı falan hikaye, bu hocam kaliteli bir insana benziyor.
Her şeye olur diyor, yaparım diyor, ayarlarım diyor, proximty games yapımcısı gibi, oyunu beğenmeyince argo kelime kullanacağını sanmam.
Böyle düşünmene çok çok sevindim dostum. Benim düşünme tarzım, hep oyuncuların istediklerini ortaya koymak yönünde zaten. Çoğunluk bir şey istiyorsa o olmalı. Şirketler veyahut şahıslar kendi dikine giderse sonunda hep mağlup olur. Bu konuda eleştirilmeyi çok severim, çünkü beni hep bir adım öne taşır. Milli değerleri sömürerek bir yere varmak da tarzım değildir. Beğenilmeyen noktaları söylemekten çekinmeyin lütfen, başım üstüne :)

Çok sağ olun hocam. Sistem gereksinimlerine baktım. Kaldırıyor sistem. Doya doya oynayacağım.
İşlemci: i5-4590
Ekran kartı: HD 8550.
Kaldırıyor değil mi?

Geri
Yukarı