Kendi oyunum "Rounded" sonunda piyasaya çıkıyor!

Hocam erken erişim yapıp 1 haftalık ücretsiz yapın bence, talep artacaktır. Hem öyle olursa popülariten artar. ;)

Hocam erken erişim yapıp 1 haftalık ücretsiz yapın bence, talep artacaktır. Hem öyle olursa popülariten artar. ;)
Oyunum devamlılığı olmayan, yani tek kişilik bir oyun olduğu ve küçük çaplı bir oyun olduğu için bu şekilde bir strateji bana zarar verebilir belki. Ama bir düşüneceğim :)
Hocam YouTube de AT0m adlı bir içerik üreticisi var. Farklı gamejamler düzenliyor. Onlara katılabilirsiniz.
Onlar genelde kısa zaman içerisinde oluyor ve misal benim bu oyunu geliştirmem 2 sene civarı sürdü. Yanımda bit iki arkadaşım olsa çok güzel olabilirdi :(
Hocam YouTube de AT0m adlı bir içerik üreticisi var. Farklı gamejamler düzenliyor. Onlara katılabilirsiniz.
Onlar genelde kısa zaman içerisinde oluyor ve misal benim bu oyunu geliştirmem 2 sene civarı sürdü. Yanımda bit iki arkadaşım olsa çok güzel olabilirdi
Başarılarınızın devamını dilerim. 2 TL gibi bir fiyat da gayet güzel.
Çok teşekkür ederim, ilerleyen dönemlerde fiyatı daha da aşağı çekebilirim :)

Oyunum devamlılığı olmayan, yani tek kişilik bir oyun olduğu ve küçük çaplı bir oyun olduğu için bu şekilde bir strateji bana zarar verebilir belki. Ama bir düşüneceğim :)

Onlar genelde kısa zaman içerisinde oluyor ve misal benim bu oyunu geliştirmem 2 sene civarı sürdü. Yanımda bir iki arkadaşım olsa çok güzel olabilirdi :(

Onlar genelde kısa zaman içerisinde oluyor ve misal benim bu oyunu geliştirmem 2 sene civarı sürdü. Yanımda bit iki arkadaşım olsa çok güzel olabilirdi

Çok teşekkür ederim, ilerleyen dönemlerde fiyatı daha da aşağı çekebilirim :)
Hocam bence ücretsiz vermeyin. Zaten 1 haftada oyun biter kimse almaz. Bu oyun CP 2077 değil ki çok uzun sürsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı