Kendi oyunum "Rounded" sonunda piyasaya çıkıyor!

Beğenirsem YouTube kanalımda sizin reklamınızı yapabilirim. Ayrıca ben de oyun yapmayı istiyorum ama bir türlü başlayamıyordum. Belki bu vesileyle ben de başlarım. 😄

Yani 100.000 TL kazandıysak 30 bini Steam'e diğer 30 bini de devlete mi gidiyor?
ABD'ye gidiyor. Muhtemelen Türkiye'de bunun içinden pay alıyor. Ama ne kadar bilmiyorum. Sorunun cevabıysa evet. 100.000 TL kazandıysan 30.000'i gidiyor. Ama ABD ne kadar ülkemiz ne kadar alıyor bilmiyorum.
H

Hocam 8 gb ram ve 10gb boş alan derken?
Oyun 3 GB. Sıkıntı çıkarmaması için minimum 10 GN olmalı diye düşündüm bilgisayarda boş alan olarak. 8 GB RAM de artık neredeyse bir standart haline geldi ve yeni nesil oyunları rahat oynatabilecek bir kapasite. Neden ki dostum?
Beğenirsem YouTube kanalımda sizin reklamınızı yapabilirim. Ayrıca ben de oyun yapmayı istiyorum ama bir türlü başlayamıyordum. Belki bu vesileyle ben de başlarım. 😄
Kanalın mı var dostum? İsmini öğrenebilir miyim? Bu konuda sorun olursa da bana ulaşabilirsin. Discord adresimi veririm istersen.

ABD'ye gidiyor. Muhtemelen Türkiye'de bunun içinden pay alıyor. Ama ne kadar bilmiyorum. Sorunun cevabıysa evet. 100.000 TL kazandıysan 30.000'i gidiyor. Ama ABD ne kadar ülkemiz ne kadar alıyor bilmiyorum.

Oyun 3 GB. Sıkıntı çıkarmaması için minimum 10 GN olmalı diye düşündüm bilgisayarda boş alan olarak. 8 GB RAM de artık neredeyse bir standart haline geldi ve yeni nesil oyunları rahat oynatabilecek bir kapasite. Neden ki dostum?

Kanalın mı var dostum? İsmini öğrenebilir miyim? Bu konuda sorun olursa da bana ulaşabilirsin. Discord adresimi veririm istersen.
Hocam ben alacaktım fakat sistemim yetmiyor :(
Amacım sadece sizi desteklemekti.

Hocam ben alacaktım fakat sistemim yetmiyor :(
Amacım sadece sizi desteklemekti.
:( Umarım ilerleyen dönemlerde daha da düşüreceğim sistem gereksinimlerini.
Evet, kanalım var. İzlenmelerim ve saatim çok yüksek fakat abone sayısı nispeten az olduğu için size sonra atarım. Şimdi sizde kötü bir izlenim bırakmayayım. 😄
Tamamdır dostum, ne zaman istersen söyleyebilirsin. Teşekkür ederim bu ince hareketin için :)

Hocam öncelikle ellerinize sağlık. Sistemim oyunu açar ancak kastırır yüksek ihtimalle, ancak alırım eğer isterseniz destek amaçlı. Sisteminiz nedir?
Sistemim:

Anakart: Asus Prime A320M-F
İşlemci: AMD Ryzen 2600
Ekran Kartı: Zotac RTX 2060
RAM: 16GB
PSU: Corsair VS550
Kasa: MSI Mag Forge 100R

250 GB SSD, 2TB Harddisk

Teşekkürler!

Sistemim:

Anakart: Asus Prime A320M-F
İşlemci: AMD Ryzen 2600
Ekran Kartı: Zotac RTX 2060
RAM: 16GB
PSU: Corsair VS550
Kasa: MSI Mag Forge 100R

250 GB SSD, 2TB Harddisk

Teşekkürler!
Hocam inşallah sizinki gibi bir sistem alırsam bende geliştireceğim güzel bir oyun. Aklımda var yani en azından. 4 GB RAM ve i5 3230M ile yapılmıyor be :D

Oyunu alıp oynamayı denerim.

Hocam inşallah sizinki gibi bir sistem alırsam bende geliştireceğim güzel bir oyun. Aklımda var yani en azından. 4 GB RAM ve i5 3230M ile yapılmıyor be :D

Oyunu alıp oynamayı denerim.
Ben sistemimi birkaç ay önce değiştirdim. Ailem destek olmak istediklerini söyleyip değiştirdiler bilgisayarımı. Sadece oyun oynasan asla almazdık diyor annem :D Sağ olsunlar desteklerini bu konuda hiç esirgemediler. Umarım sen de haya ettiğin sisteme sahip olursun dostum :(

Ben sistemimi birkaç ay önce değiştirdim. Ailem destek olmak istediklerini söyleyip değiştirdiler bilgisayarımı. Sadece oyun oynasan asla almazdık diyor annem :D Sağ olsunlar desteklerini bu konuda hiç esirgemediler. Umarım sen de haya ettiğin sisteme sahip olursun dostum :(
Umarım :(

Ailem benim bırakın oyun geliştirmeyi, bilgisayar başında oturmama bile gönülleri razı değil. Ben ne yapsam, yaptığım şeyin bir geleceği olmadığına inandıkları için destekte olmuyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı