Kendi oyunum "Rounded" sonunda piyasaya çıkıyor!

Ben sistemimi birkaç ay önce değiştirdim. Ailem destek olmak istediklerini söyleyip değiştirdiler bilgisayarımı. Sadece oyun oynasan asla almazdık diyor annem :D sağ olsunlar desteklerini bu konuda hiç esirgemediler. Umarım sen de haya ettiğin sisteme sahip olursun dostum :(

Benim ailem için: "çalışıyor mu-çalışıyor. Tamam yenisini napacaksın"

Umarım :(

Ailem benim bırakın oyun geliştirmeyi, bilgisayar başında oturmama bile gönülleri razı değil. Ben ne yapsam, yaptığım şeyin bir geleceği olmadığına inandıkları için destekte olmuyorlar.
Benim ailem için: "çalışıyor mu-çalışıyor. Tamam yenisini napacaksın"
Ailemin bu konuda hakkını ödeyemem. Ben açıkça bu işi yapmak istediğimi söyledim. Bana sadece üniversite diplomanı al, biz elimizden gelen imkanları sağlayacağız dediler. Hayallerim doğrultusunda hedeflerim doğrultusunda ilerlememi söylediler. Yaklaşık 10 yaşından beri, "Oyun Kuzusu" gibi sitelerden oyun oynadığım zamanlardan beri istiyorum bu işi ben. Hatta ilk Oyun Kuzusu'nda "Kendi oyununu yap" başlığını gördüğümde içimde bir kıvılcım oluştu bu işe karşı. Ne kadar heves ettiği fark ettim.

Hayatım başarılarla dolu değil, fakat işte yıllar sonra buradayım. İstek, gayret sonunda bir şekilde ödülü getiriyor arkadaşlar. Maddi olmasa da, manen çok iyi hissediyorum kendimi...

Umarım :(

Ailem benim bırakın oyun geliştirmeyi, bilgisayar başında oturmama bile gönülleri razı değil. Ben ne yapsam, yaptığım şeyin bir geleceği olmadığına inandıkları için destekte olmuyorlar.
Benimkiler razı da ben her ne kadar oyun geliştireyim diye heves etsem de bir türlü başlayamadım.

Çok sevindim hocam, başarılar dilerim. :D

Ekran Alıntısı.PNG

Benimkiler razı da ben her ne kadar oyun geliştireyim diye heves etsem de bir türlü başlayamadım.
Hocam yapmak da kolay değil, dışardan kolay gözüküyor. Arka planda o kadar çok işlem ve matematiksel mantık var ki...
Gerçekten zor bir iş, ama isteyince oluyor ya. Yeter ki bir yerden başlayın :)
Çok sevindim hocam, başarılar dilerim. :D

Eki Görüntüle 975652
Umarım benim oyunumu da böyle seversiniz. Teşekkürler!

Gerçekten zor bir iş, ama isteyince oluyor ya. Yeter ki bir yerden başlayın :)
Forumda oyun yapabilenler ya başlamak isteyenler birleşse, birlikte oyunlar yapılsa, yapılan oyunlar paylaşılsa ne güzel olur. İlle forum genelinde olmasına da gerek yok. İsteyen kişilerle beraber Discord sunucusu açıp bilgilerimizi paylaşsak çok güzel olur.

Forumda oyun yapabilenler ya başlamak isteyenler birleşse, birlikte oyunlar yapılsa, yapılan oyunlar paylaşılsa ne güzel olur. İlle forum genelinde olmasına da gerek yok. İsteyen kişilerle beraber Discord sunucusu açıp bilgilerimizi paylaşsak çok güzel olur.
Aslında o tarz fikirler aklımda var, ama Sosyalde o kadar oyun yapımcısı var mı bilmiyorum açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı