Kendi oyunum "Rounded" sonunda piyasaya çıkıyor!

Çok teşekkür ederim. Evet, Unity kullanıyorum. Yardım gerekirse istediğin zaman bana yazabilirsin.

Discord adresim: yigitoztoprak#4492

Çok çok teşekkür ederim :) Nasıl yapacaksınız reklamı?

Hocam kusura bakmayın mesaj gelmemiş, tanıdığım bir kaç twitch yayıncısı var yayınlarda 100-200 arası izleniyor maalesef bu kadar oluyor ancak.

Başarılarınızın devamını dilerim hocam. Umarım sizleri çok daha iyi bir yerlerde görmeyi isteriz. Destek amaçlı 2 3 arkadaşıma ve kendime almayı planlıyorum. Bir tanede hediye gönderebilirseniz hayır demem 😌. Arkadaşlarımı oyuna bağımlı yapmayız umarım 😁

Hocam oynamak çok isterdim, güzel bir oyuna benziyor fakat kredi kartım çalındı hocam 😔, babama söylesem alalım baba desem diyeceği şey şöyledir eminim "Böyle bir saçma oyunu almam ben." diyeceğini adım gibi biliyorum 😔. Çünkü Among Us için de aynı şeyi dedi. Among Us'a onu dediyse buna da der. Dediğim gibi hocam keşke deneyebilseydim. Güzele benziyor. Ellerinize sağlık.👍
:( Umarım sıkıntı yaşamazsın dostum. Çok isterim oynayabilmeni.
Meraktan soruyorum. Hangi kodlama diliyle yaptınız?
C# ile.
Hocam kusura bakmayın mesaj gelmemiş, tanıdığım bir kaç twitch yayıncısı var yayınlarda 100-200 arası izleniyor maalesef bu kadar oluyor ancak.
Olsun dostum, senin düşünmen yeter. Bir kişi bir kişidir :)
İstek listeme ekledim. 2 Lira biraz ucuz olmuş sanki. 5 lira falan olabilirdi. 😄
Ben fiyatın iyi olduğunu düşünüyorum dostum. Tam ayarında yani :)
Başarılarınızın devamını dilerim hocam. Umarım sizleri çok daha iyi bir yerlerde görmeyi isteriz. Destek amaçlı 2 3 arkadaşıma ve kendime almayı planlıyorum. Bir tanede hediye gönderebilirseniz hayır demem 😌. Arkadaşlarımı oyuna bağımlı yapmayız umarım 😁
Olur dostum. Konuyu açtığımda seni de etiketlerim.
Bir müşterin de benim. Umarım çok güzel bir çıkış yakalarsın. Ellerine sağlık
Çok teşekkür ederim dostum desteğin için :)

Yeni konular

Geri
Yukarı