Kendi oyunum "Rounded" sonunda piyasaya çıkıyor!

Hocam em1rrr bana oyunu verecekmiş oyun çıktığında. Verdiğin de oynayacağım haberin olsun hocam. Güzele benziyor. Demo oynamayacağım çünkü heyecanı kaçar.

(Not: Bana vereceğini öğlen söylemişti, ben de şimdi aklıma geldi haberiniz olsun diye söyleyeyim dedim.)

Hocam ağzınıza afiyet sistemim fazlasıyla eski. Core 2 Duo E4600 işlemcim. Radeon HD 5570 ekran kartım var. Sorun oyunda değil sistemimde.
Üzüldüm dostum. Umarım çok daha iyilerine kavuşursun :(
Hocam em1rrr bana oyunu verecekmiş oyun çıktığında. Verdiğin de oynayacağım haberin olsun hocam. Güzele benziyor. Demo oynamayacağım çünkü heyecanı kaçar.

(Not: Bana vereceğini öğlen söylemişti, ben de şimdi aklıma geldi haberiniz olsun diye söyleyeyim dedim.)
Güzel haber. Oynadıktan sonraki yorumlarını beklerim dostum :)

Hocam oyun çok güzel. Eğlence modu olarak sumo düşünülebilir. Yılbaşı özel harita falan da getirebilirsiniz.
Evet, değişik modlar, değişik bölümler zamanla gelecek. Ama bu oyuncuların isteklerine ve elimdeki imkanlara göre şekillenecek. Bakalım zaman ne gösterecek :) Fikir ve desteğin için çok teşekkürler!
İlk tanıtımını burada yaptığında sözüm vardı, Çok başarılı gözüküyor. Çıktığı anda inşallah satın alacağım.

Ellerine sağlık :)
Çok teşekkür ederim. Sizlerin de desteğiyle daha iyi projeler yapacağım inşallah :)
Güzel fiyatmış, çıkınca almayı düşünüyorum. Ellerine sağlık.
Çok teşekkürler!

Geri
Yukarı