Kendi oyunum "Rounded" sonunda piyasaya çıkıyor!

Umarım sen de hayalindeki bilgisayara kavuşursun dostum :(

Çok teşekkür ederim. Profil fotosunu benden mi aldın bu arada :D

Hepinize destekleriniz için tek tek teşekkür ederim :)
Bence sen benden aldın :D Senin demon çıktığında fotoğrafın farklıydı :D Ben gene Tony Montana kullanıyordum.

Bence sen benden aldın :D Senin demon çıktığında fotoğrafın farklıydı :D Ben gene Tony Montana kullanıyordum.
Dün bir anda Scarface aklıma geldi ve Tony Montana koymak geldi içimden :D Denk gelmiş demek ki :)
Steam takas kartları ekle bence.
Dostum o tarz şeyleri eklemeyi ne yazık ki becermedim. Hem fotoğrafları şoplama anlamında, hem yazılımsal anlamda. Steam'e entegre etmek çok basit değil oyunu. Ama ileride neden olmasın :)

Hocam oyununuzu almayı çok istiyorum ve çıktığı gün alacağım. Ama sistemimle ilgili ufak bir endişem var. Sizce sistemim oyunu kaldırır mı?
RAM: 4GB DDR3
CPU: Intel i3-3110M 2.40 GHz
GPU: Nvidia GeForce 820M 1GB
HDD: 500GB
Dostum muhtemelen en düşük ayarlarda oynayabilirsin, fakat o şekilde ne denli zevkli olur bilmiyorum. Çok teşekkürler!

Hayırlı olsun hocam, çıktığı gün deneyeceğim fırsat bulursam. Böyle girişimler ülkemiz için çok önemli. Bir ekibiniz var mı? Merakımdan soruyorum.

Hayırlı olsun hocam, çıktığı gün deneyeceğim fırsat bulursam. Böyle girişimler ülkemiz için çok önemli. Bir ekibiniz var mı? Merakımdan soruyorum.
Hayır yok dostum. Kendi odamda kendi başıma her şeyi yapmaya çalılıyorum. Steam varlıkları fotoğraflarını bile ben çekip düzenledim. Fragmanı da kendim hazırladım. Çevredeki materyallerin büyük çoğunluğu hazır, fakat tek tek ellerimle yerleştirp level dizaynı da kendim yaptım :) Teşekkürler!

Yeni konular

Geri
Yukarı