Kendi oyunum "Rounded" sonunda piyasaya çıkıyor!

Dostlar yeniden selam. Hatırlayanlarınız olabilir, rounded adında bir oyun üzerinde çalışıyordum. Nihayet Steam'den onay çıktı ve şu an ön gösterimde. Bu konuyu açmamın sebebi oyunu gerçekten bekleyen insanlara haber vermek istemem.

Oyunun Steam linkini aşağıya bırakacağım. İstek listesine eklerseniz, oyun çıktığı gibi bilgilendirileceksiniz. Aynı zamanda siz listeye ekledikçe oyunum daha da öne çıkacak. Oyunun çıktığı gün de Sosyal'e konu açacağım, beni buradan da takip edebilir destek vermek isteyenler.

Oyun çıktığı gün yanında çekilişler vs. de yapacağım, aklımda birkaç bir şey var :) oyunun fiyatı 1, 99TL olacak. Çıktığı güne özel %10 indirim olacak. Söz verdiğim bazı kişiler var, oyunu hediye edeceğim. Onları da unutmadım, hepsine tek tek Key göndereceğim.

Bir yardım istediğim nokta da, bu konulardan anlayan varsa ne şekilde oyunumun reklamını yapıp daha göz önünde bulundurabilirim, fikirlerinizi bekliyorum.

Bugüne kadar bana destek veren, arkamda olan herkese çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız :)

Eki Görüntüle 973692

Oyunun Steam linki: Rounded on Steam

Eski konu:https: //www.technopat.net/sosyal/konu/kendi-yaptigim-oyunun-ikinci-demosu-guencel-ve-son-demo.1296565/

@Birisi42
@Predator Titan

Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı