Kendi oyunum "Rounded" sonunda piyasaya çıkıyor!

Elinize sağlık, destek vermek amaçlı alacağım.
Çok teşekkürler.
Hayırlı olsun hocam inşallah daha iyi yerlere gelirsiniz. Elimden gelse oyunu satın alırdım :( ama maalesef alamam şu ana kadar da hiçbir oyun almadım.
Sıkıntı değil dostum. İmkanın olduğunda alırsın :)
Mühim bir şey değil hocam iletişime geçtiler hallettik. Oyununuz konusunda başarılar bu arada :)
Tamamdır, çok teşekkür ederim.

Hocam bir şey daha soracağım hangi oyun motorunu kullanıyorsunuz.
Unity kullanıyorum. Dil olarak C#.
Hocam oyuna DLC vb. şeyler gelecek mi ona göre Steam’e daha fazla para yatırmayı düşünüyorum da.
İleride olabilir. Fakat elimde şu an o kadar imkan yok ne yazık ki :(
Tebrik ederim umarım istediğiniz başarıyı elde edersiniz.
Çok teşekkür ederim :)

Oyunum devamlılığı olmayan, yani tek kişilik bir oyun olduğu ve küçük çaplı bir oyun olduğu için bu şekilde bir strateji bana zarar verebilir belki. Ama bir düşüneceğim :)

Onlar genelde kısa zaman içerisinde oluyor ve misal benim bu oyunu geliştirmem 2 sene civarı sürdü. Yanımda Bit iki arkadaşım olsa çok güzel olabilirdi :(

Onlar genelde kısa zaman içerisinde oluyor ve misal benim bu oyunu geliştirmem 2 sene civarı sürdü. Yanımda Bit iki arkadaşım olsa çok güzel olabilirdi.

Çok teşekkür ederim, ilerleyen dönemlerde fiyatı daha da aşağı çekebilirim :)

Hocam beni kimse yanlış anlamasın linç yemek istemiyorum ama 2 TL çok az değil mi? 2 TL ile en fazla ne kadar kazanabilirsiniz ki?( lütfen beni yanlış anlamayın hocam 😔)demosu bile efsane sadece fiyatını eleştridim oyun çok güzel 😍😍😍

Hocam beni kimse yanlış anlamasın linç yemek istemiyorum ama 2 TL çok az değil mi? 2 TL ile en fazla ne kadar kazanabilirsiniz ki?( lütfen beni yanlış anlamayın hocam 😔)demosu bile efsane sadece fiyatını eleştridim oyun çok güzel 😍😍😍
Beğenmene çok sevindim dostum. Fakat bu piyasada oyunumun değerini bu civarlarda görüyorum açıkçası. Çok fazla güzel oyun var daha üst rakamlarda. İnsanlar benim oyunuma yönelmek istemeyebilir. Satışlara göre, belki bir fiyat politikası değişikliğine gidilebilir :)

Geri
Yukarı