Kendi tarayıcım olan ButterFly'ın beta sürümü yayınlandı!

Olmdı :(.

Dosya Ekleri

• aaa.PNG
    aaa.PNG
    9 KB · Görüntüleme: 35
Edge de chromium kullanıyor ama çok ünlü. :)
Edge ile kendi yaptığın tarayıcıyı bir tutabiliyor musun? Microsoft gibi bir şirketle kendini bir tutabiliyorsan üzgünüm ama hayal dünyasında yaşıyorsun. Yaptığın şeyi devam ettir ama hiçbir zaman yüksekten uçma. Kendini geliştirmen güzel ama şu anda Edge ile kendini kıyaslayamazsın, düşünmen bile hata. Başarılar dilerim ama dediklerimi dinlersen daha iyi olur. Ego, altını doldurabildikten sonra iyi bir şey.

@Shadow Ryzen doğru bir soru sormuş aslında ama herkes tepki göstermiş. Olumsuz eleştirileri ya da hoşunuza gitmeyen soruları gördüğün zaman karşı tepki vermeyin. Olumsuz eleştirisi olmayan bir proje hiçbir zaman olamaz ki olmamalı da. Adam sana açıklarını ve hatalarını söylüyor ya da "neden" diye soruyor ki en doğal hakkı.

Edge ile kendi yaptığın tarayıcıyı bir tutabiliyor musun? Microsoft gibi bir şirketle kendini bir tutabiliyorsan üzgünüm ama hayal dünyasında yaşıyorsun. Yaptığın şeyi devam ettir ama hiçbir zaman yüksekten uçma. Kendini geliştirmen güzel ama şu anda Edge ile kendini kıyaslayamazsın, düşünmen bile hata. Başarılar dilerim ama dediklerimi dinlersen daha iyi olur. Ego, altını doldurabildikten sonra iyi bir şey.

@Shadow Ryzen doğru bir soru sormuş aslında ama herkes tepki göstermiş. Olumsuz eleştirileri ya da hoşunuza gitmeyen soruları gördüğün zaman karşı tepki vermeyin. Olumsuz eleştirisi olmayan bir proje hiçbir zaman olamaz ki olmamalı da. Adam sana açıklarını ve hatalarını söylüyor ya da "neden" diye soruyor ki en doğal hakkı.
Kafa tutamam ama ilerideki meslek hayatım için bir adım hepsi.

Kafa tutamam ama ilerideki meslek hayatım için bir adım hepsi.
Her şeyin bir sırası var. Sıralamayı takip etmen gerekli. Kimse bir şeyi anında yapamaz. Hayatında her zaman olumsuz eleştiriler de olacak ki sen bunları değerlendirip düzelttiğin zaman başarılı olacaksın. Olumlu eleştiriler sana bir şey katmaz ama olumsuz eleştiriler sana bir şey katar. O yüzden birisi seni olumsuz şekilde eleştirdi diye cephe almak yerine onun eleştirisini düşünüp ona göre hatalarını düzeltebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı