Kendi tarayıcım olan ButterFly'ın beta sürümü yayınlandı!

Edge ile kendi yaptığın tarayıcıyı bir tutabiliyor musun? Microsoft gibi bir şirketle kendini bir tutabiliyorsan üzgünüm ama hayal dünyasında yaşıyorsun. Yaptığın şeyi devam ettir ama hiçbir zaman yüksekten uçma. Kendini geliştirmen güzel ama şu anda Edge ile kendini kıyaslayamazsın, düşünmen bile hata. Başarılar dilerim ama dediklerimi dinlersen daha iyi olur. Ego, altını doldurabildikten sonra iyi bir şey.

@Shadow Ryzen doğru bir soru sormuş aslında ama herkes tepki göstermiş. Olumsuz eleştirileri ya da hoşunuza gitmeyen soruları gördüğün zaman karşı tepki vermeyin. Olumsuz eleştirisi olmayan bir proje hiçbir zaman olamaz ki olmamalı da. Adam sana açıklarını ve hatalarını söylüyor ya da "neden" diye soruyor ki en doğal hakkı.
Sadece niye kullanayım ki dediğim için halbuki bu soru üreticiye bir şeyler kazandırır, bir şeyleri sorgulatır ama arkadaş bana boş yapma diyor 13 yaşındaymış bir de ben 25 yaşına kadar neler yaptım onu bana sor eğer söz konusu boy ölçüşmekse. Hemen bir linç başlatıyorlar. Adamın önünü kesmiyorum ben bu yorumla hazır bu çocuğun önünü açıyorum, sorgulamasını sağlıyorum. Siz kötü olduğunu bildiğiniz halde bir şeye iyi derseniz siz o çocuğa en büyük kötülüğü yapmış olursunuz.

Sadece niye kullanayım ki dediğim için halbuki bu soru üreticiye bir şeyler kazandırır, bir şeyleri sorgulatır ama arkadaş bana boş yapma diyor 13 yaşındaymış bir de ben 25 yaşına kadar neler yaptım onu bana sor eğer söz konusu boy ölçüşmekse. Hemen bir linç başlatıyorlar. Adamın önünü kesmiyorum ben bu yorumla hazır bu çocuğun önünü açıyorum, sorgulamasını sağlıyorum. Siz kötü olduğunu bildiğiniz halde bir şeye iyi derseniz siz o çocuğa en büyük kötülüğü yapmış olursunuz.
Haklısın aslında dostum. Kötü davrandığım için özür dilerim.
Bugün yayınladığım 1.0 sürümdeki bazı eksiklikler dolayısıyla 1.1 sürümünü yayınlıyorum.
Notlar:
+Stop ve Refresh butonu eklendi.
+Bazı ufak ayrıntılar.
32 bit: ButterFly Beta 1.1 Setup(x86)
Virustotal: VirusTotal
64 bit: ButterFly Beta 1.1 Setup
Virustotal: VirusTotal

Son düzenleme:

Geri
Yukarı