Kendi Tasarladığım Arka Planlar

Carlsberg

Kilopat
Makaleler
9
"Estetik" takıntısı olan bir insan olduğum için öyle her önüme çıkan resmi arka planım olarak kullanamıyorum. Kendime uygun güzel resimlere de pek sık rastlamadığım için, en iyisi kendim yapayım dedim, ortaya böyle şeyler çıktı. Hoşuna giden kullansın diye burada da paylaşmak istedim.
Deadpool 2 filminden aldığım görüntüye yalnızca bant ekledim, diğerlerinin render işleri vs. bana aittir. Farklı versiyonları mevcut, örneğin CBR olan arka plan için; yazısız veya jokersiz gibi, isteğe göre paylaşabilirim.
Simgeleri aşağıda konumlandırmayı sevdiğim için ben bu şekilde ayarladım, artık sizin nasıl hoşunuza giderse.

ÖNİZLEME

3.jpg

----------

1.jpg

----------
2.jpg

--------------------------------------------------

ARKA PLAN

Deadpool Wallpaper3.jpg

----------
Deadpool Wallpaper.jpg

----------
Deadpool Wallpaper2.jpg

Umarım beğenmişsinizdir, güle güle kullanın. :)

Gerçekten mükemmel olmuş helal et :)

Ne demek, bilhassa memnun olurum, teşekkürler. :)
Güncelleme geldi, şu an bunu kullanıyorum...

SHOEI3.jpg

@Jira acaba konu başlığını güncelleyebilir misiniz? Hangi mod arkadaş değiştirdi bilmiyorum ama bu başlık gerçekten çok alakasız. Şu şekilde olursa sevinirim; "Tasarladığım Duvar Kağıtları!" Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
"Estetik" takıntısı olan bir insan olduğum için öyle her önüme çıkan resmi arka planım olarak kullanamıyorum. Kendime uygun güzel resimlere de pek sık rastlamadığım için, en iyisi kendim yapayım dedim, ortaya böyle şeyler çıktı. Hoşuna giden kullansın diye burada da paylaşmak istedim.
Deadpool 2 filminden aldığım görüntüye yalnızca bant ekledim, diğerlerinin render işleri vs. bana aittir. Farklı versiyonları mevcut, örneğin CBR olan arka plan için; yazısız veya jokersiz gibi, isteğe göre paylaşabilirim.
Simgeleri aşağıda konumlandırmayı sevdiğim için ben bu şekilde ayarladım, artık sizin nasıl hoşunuza giderse.

ÖNİZLEME

Eki Görüntüle 300983
----------

Eki Görüntüle 300981
----------
Eki Görüntüle 300982

ARKA PLAN

Eki Görüntüle 300986
----------
Eki Görüntüle 300984
----------
Eki Görüntüle 300985
Umarım beğenmişsinizdir, güle güle kullanın. :)
Karakterlerin renderlarını kendiniz mi yaptınız?

Geri
Yukarı